blank

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videosu

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videosu

Gears of War 4’ün campaign moduna ait 8 dakikalık yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Gears of War 4 Yeni Oynanış Videosu resmen bizleri koltuklardan zıplattı.

Bu videoda yeni düşman tipi ‘Deebee’, yaşlanmış Marcus Fenix’i ve birkaç yeni silah görüyoruz. Akıcı oynanışı ve kaliteli hikayesi ile oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri olan ve Microsoft’un da elindeki en kaliteli oyunlardan birisi. Oyunun DeeBee Campaign bölümünden Forge isimli haritayı da bizlere gösteren bu video. Gears of War 4 yeni oynanış videosu bizlere oyunun oynanış mekaniklerini de gösteriyor. Serinin son oyunu ile çıtayı iyice yükseltmiş gözüküyor. Aksiyonun dibine vuracağımız bu oyunu artık beklemek zorlaşıyor.

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videosu

Daha öncesinde sizlerle Gears of War 4 sistem gereksinimleri hakkında bilgilerde verdik. Hatta bunların dışında oyunla ilgili bu güne kadar çıkmış olan tüm haberleri sizlere aktardık. Xbox One için satın aldığınız takdirde hiçbir ek ücret ödemeden Windows 10 işletim sistemli bilgisayarınızda da oynayabileceğiniz Gears of War 4, aksiyonlu oynanışıyla oyuncuların ilgi odağı haline geleceği kesin.

Gears of War 4 çıkış tarihi 11 Ekim 2016 tarihinde Windows 10 ve Xbox One için çıkış yapacak. Ayrıca oyunda Xbox Play Anywhere desteği de bulunacak.

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videosu