blank

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videoları Yayınlandı

Xbox One ve Windows 10 için geliştirilen Gears of War 4 için iki tane yeni video paylaşıldı. Paylaşılan iki videodan ilki JD, Del, Kait ve Marcus Fenix karakterlerinin yer aldığı campaing modundan 7 dakikalık oynanış videosu, diğeri ise oyunda bulunacak Forge adlı multiplayer haritanın tanıtım videosu.

Müthiş bir aksiyon, muhteşem atmosferi ve oynanış mekaniği ile yıllardır bu serinin büyük bir hayranı bulunuyor. Kendine özel bir kitlesi olan serinin hayranları da bu güne kadar Gears of War 4 ile ilgili serinin en iyi oyunu olacağını tahmin ediyorlar. Hikayesi ve tek başına Marcus Fellix’i ile oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri haline gelen Gears of War serisi, 4. oyunu ile yine bizleri ekranlarımız başına kilitleyecek. Xbox One ve PC platformları için geliştirilen yapım, gelişmiş grafikleri ile de bizlere görsel anlamda müthiş bir keyif yaşatacak.

Gears of War 4 Yeni Oynanış Vİdeoları

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videoları

Gears of War 4 yeni oyunun da seriye çok farklı bir bakış açısı da getiriyor diyebiliriz. Serinin baş kahramanı Marcus Fenix değil bu kez oğlu ile oynuyoruz. Hatta sadece oğlu değil bir ölüm ekibiyiz desek yeridir. Müthiş bir aksiyonun içine dalacağımız oyun ile ilgili paylaşılan videoları ise aşağıdan izleyebilirsiniz. Gears of War 4 Yeni Oynanış Videoları bizleri mest etti diyebiliriz.

Gears of War 4 Yeni Oynanış Videoları

  • Gears of War 4 Campaign Oynanış Videosu

  • Gears of War 4 Forge Multiplayer Map Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=SkkG5SFwTqY