blank

Get Even Gamescom Video ve Detaylar

Get Even Gamescom Video ve Detaylar

Deadfall Adventures, NecroVisioN ve Painkiller: Hell & Damnation gibi oyunların geliştiricisi The Farm 51 bu sefer oldukça ilginç ve bir o kadar sürükleyici senaryoya sahip bir oyun sunuyor.

 

Get Even Gamescom Video ve Detaylar

 

Get Even 2014 yılında duyurulmuş ve o dönemlerde duyurulan oyunlara nazaran oldukça iyi grafikleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştı. Üst düzey grafikleriyle o yılda oyun gündemine damga vuran yapım 2 yıldan bu yana halen geliştirilmeye devam ediliyor. Duyurulduğu 2014 senesinden bu yana oyundan alınabilen tek haber, çıkış tarihinin ertelenerek 2016’ya alınmış olmasıydı. Bu seneki Gamescom’da yeni videolar ve tanıtımların gelmesinin mutlak olduğu tartışılırken Get Even hakkında bir tanıtım gerçekleştirildi ayrıca bu tanıtım bir de video ile süslendi. Geliştirici ekip The Farm 51 oyun hakkında şunları dile getiriyor;

Oyuncular oyunda Cole Black ismindeki hafızasını kaybetmiş bir adamı yönetecek. Gözlerini terk edilmiş bir akıl hastanesinde açan Cole Black’in hatırladığı tek şey üzerine saatli bomba bağlanmış bir kızı kurtarmak için orada olduğudur. Oyuncuların yöneteceği Cole Black oyunda sürekli kendisine şu iki soruyu soracak. Kız kim? Ve neden buradayım?

 

 

Geliştirici ekip The Farm 51 oyuncular için kötü bir haberi de Gamescom’da verdi. Get Even bir kez daha ertelenerek çıkış tarihi 2017’ye alındı. Oyun başlangıcında seçebileceğimiz iki karakterin olduğu ve seçimimize göre senaryo ile oynanışın değiştiği Get Even 2017 yılında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

 

Get Even Gamescom Video