blank

Ghost Recon Wildlands Çıkış Tarihi ve Videoları

Ghost Recon Wildlands Çıkış Tarihi ve Videoları

Ubisoft 2015 ile duyurduğu oyunlar arasında en ilgi çekici ve merakla bekleneni aslında Ghost Recon Wildlands oyunu idi. Bu sene yine E3 2016 ile birlikte oyunla ilgili bir çok detay ortaya çıktı. Çıkan bu detaylar arasında Ghost Recon Wildlands çıkış tarihi de yer alıyor ve sonunda rahatlayıp oyunun ne zaman geleceğini öğrenmiş oluyoruz.

Co-op olarak 4 kişiye kadar destekleyen ve hikayeyi tamamen arkadaşlarımız ile bitireceğimiz mükemmel bir oyun geliyor artık. TPS kamera açısı ile oynanan ve tamamen açık bir dünyada geçecek olan Ghost Recon Wildlands için etkinlikte bir çok oynanış videosu da paylaşıldı. Bolivya’da geçecek olan Ghost Recon Wildlands, Wildlands ve çevresini kontrolü altında tutmaya çalışan Santa Blanca Cartel isimli bir yasa dışı uyuşturucu ticareti yapan şebekeye karşı verdiğimiz mücadeleyi anlatacak. Oynanış olarak sabit bir konseptin hakim olmadığını söyleyen yapımcılar şunu kesinlikle vurguladılar. Oyuncular tamamen kendi stillerine göre oyunu oynayabilecekler. Yani istersek görevlerimizi sessiz sedasız halledebilir, istersek de plan doğrultusunda oluşturduğumuz taktik ile doğrudan saldırarak sonuca ulaşabileceğiz. Yada biz nasıl istersek görevi o şekilde bitirebileceğiz. Bu tamamıyla bizim elimizde olacak.

Karakterlerimiz Amerika’nın en iyi askerleri diyebiliriz. Kendilerine hayaletler diyorlar. Oyun içerisinde görevlerimiz bize verildikten sonra ne yapacağımız söylenecek ve artık ondan sonra bizde. İstersek Drone uçaklarla gezip etrafı kolaçan edip, bölgeye gizlice sıza biliriz, istersekte ağır silahlarımızı çekip tamamen büyük çaplı bir çatışmaya da çevirebiliriz. Oyunun bu şekilde bir özgürlük sunması ise bu oyunun en çok dikkat çeken yanı oldu diyebiliriz.


Ghost Recon Wildlands Ekran Görüntüleri


Hava, kara ve denizde kullanabileceğimiz, toplamda altmıştan fazla aracın olduğunu da açıkladılar. Oyun için sunum sırasında yapılan oynanış gösterimlerini ve sunum harici olarak yayınlan oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz. Yayınlanan ekran görüntülerinde görebileceğiniz üzere oyunun atmosferinden etkilenmeyen henüz oyuncu çıkmadı. Müthiş bir atmosfer ve aksiyon dolu bir oyun bizleri bekliyor diyebiliriz. Ghost Recon Wildlands çıkış tarihi de açıklandığına göre artık gönlümüz rahat.

Ghost Recon Wildlands çıkış tarihi 7 Mart 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliştirildi. Yayımlanan videoları ise aşağıdan izleyebilirsiniz.


Ghost Recon Wildlands Cartel Sinematik Fragman


Ghost Recon Wildlands Oynanış Videosu