blank

Ghost Recon Wildlands Gamescom 2016 Videosu

Ghost Recon Wildlands Gamescom 2016 Videosu

Ubisoft firmasının yaptığı oyunlar arasında en çok beklenen oyun Ghost Recon Wildlands Gamescom 2016 Videosu etkinlikte tanıtıldı.

Co-op olarak 4 kişiye kadar destekleyen ve hikayeyi tamamen arkadaşlarımız ile bitireceğimiz mükemmel bir oyun geliyor artık. TPS kamera açısı ile oynanan ve tamamen açık bir dünyada geçecek olan Ghost Recon Wildlands için etkinlikte bir çok oynanış videosu da paylaşıldı. Bolivya’da geçecek olan Ghost Recon Wildlands, Wildlands ve çevresini kontrolü altında tutmaya çalışan Santa Blanca Cartel isimli bir yasa dışı uyuşturucu ticareti yapan şebekeye karşı verdiğimiz mücadeleyi anlatacak. Oynanış olarak sabit bir konseptin hakim olmadığını söyleyen yapımcılar şunu kesinlikle vurguladılar. Oyuncular tamamen kendi stillerine göre oyunu oynayabilecekler. Yani istersek görevlerimizi sessiz sedasız halledebilir, istersek de plan doğrultusunda oluşturduğumuz taktik ile doğrudan saldırarak sonuca ulaşabileceğiz. Yada biz nasıl istersek görevi o şekilde bitirebileceğiz. Bu tamamıyla bizim elimizde olacak.

Ghost Recon Wildlands Gamescom 2016 Videosu

Karakterlerimiz Amerika’nın en iyi askerleri diyebiliriz. Kendilerine hayaletler diyorlar. Oyun içerisinde görevlerimiz bize verildikten sonra ne yapacağımız söylenecek ve artık ondan sonra bizde. İstersek Drone uçaklarla gezip etrafı kolaçan edip, bölgeye gizlice sıza biliriz, istersekte ağır silahlarımızı çekip tamamen büyük çaplı bir çatışmaya da çevirebiliriz. Oyunun bu şekilde bir özgürlük sunması ise bu oyunun en çok dikkat çeken yanı oldu diyebiliriz. Ghost Recon Wildlands Gamescom 2016 Videosu tabi ki grafikleriyle ve müthiş atmosferi ile dikkati çok çekti. Ancak biz hala şüpheliyiz oyunun çıkışı ile birlikte kaybolacak olan animasyonlardan ve grafiklerin düşürülmesi ve oyun mekaniğinin alt üst olmasından. Ubisoft’un böyle tecrübeleri çok yaşattı bizlere bu yüzden ne yapalım şüpheleniyoruz.

Gamescom 2016 etkinliğinde yayınlanan Ghost Recon Wildlands Gamescom 2016 Videosu oyun içerisinde kıyafetler, silahlar ve özelleştirilebilen bir çok detayı da bizlere gösteriyor. Yani oyunun bizlere bu tarz özelleştirmeler sunacağını da bilmiş olduk artık.

Ghost Recon Wildlands çıkış tarihi 7 Mart 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliştirildi.

Ghost Recon Wildlands Gamescom Videosu