blank

Ghostbusters Oyunu Çıkış Tarihi ve Video Geldi

Ghostbusters Oyunu Çıkış Tarihi ve Video Geldi

Yıllar sonra bizleri çocukluğumuza geri döndürecek olan Ghostbusters filminin hemen ardından oyunu içinde start veriliyor. Activision ve Sony Pictures tarafından resmi olarak duyurulan oyunun ilk videosu da yayımlandı.

Ghostbusters oyunu TPS kamera açısı ile yapılmış bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ghostbusters oyunu arkadaşlarınız ile birlikte Co-op şeklinde 4 kişiye kadar izin verilen bir oyun olacak. Oyunumuzda çaylak hayalet avcılarımızı yöneteceğiz ve karakterlerimizi giydiği kıyafetleri ve yeteneklerimizi artırabiliyoruz. Görevlerimizi tamamlayarak ilerleyeceğimiz oyunda perili yerleri keşfederek yeneceğimiz hayaletler ile Manhattan’da bulunan gizemli sırları da açığa çıkartacağız. Seçilebilir 4 kahraman bulunuyor ve bu kahramanlar tamamen kendilerine özgü yetenekleri, güçleri ve oynanış stillerine sahip.

Ghostbusters oyunu çıkış tarihi ise 15 Temmuz 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One platformları için gelecek. PC sürümü sadece Steam üzerinde olacak. Eklemekte fayda var oyunun aslında Kuzey Amerika için çıkış tarihi 12 Temmuz 2016 ancak Avrupa için 3 gün ertelemeli olarak çıkıyor. Bu yüzden Türkiye erişim tarihide doğal olarak 12 Temmuz 2016 demek doğru olur.