blank

Goetia Çıkışını Gerçekleştirdi

Goetia Çıkışını Gerçekleştirdi

Point & Click türündeki bağımsız yapımcı macera oyunu çıkışını gerçekleştirdi. Sunshee tarafından yapılan oyunun dağıtımcılığını ise Square Enix üstleniyor. Steam üzerinden satışa çıkan oyunun hikayesi ise kısaca şöyle;

Bir hayaleti canlandırdığımız Goetia oyununda karakterimizin ismi Abigail Blackwood. 1941 yıllarında geçen oyun tamamen gizemlerle dolu ve sır perdesinin arkasındaki tüm gerçeği bizim ortaya çıkarmamız gerekiyor. Blackwood ailesi zengin ve kökenli bir aile ve oldukça tanınıyorlar. Kendilerinin devasa bir malikanesi var. 2D olarak oynanan oyunda odalar şeklinde ilerliyor ve bölüm bölüm her sırrı ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Objeler dahil bir çok şey bize oyun içerisinde ipuçları verecek veya bu ipuçlarını kendimiz anlayacağız. Bir hayalet olarak çözeceğimiz bir gizem var ortada ve macera bizleri bekliyor.

Tek oyuncu dışında herhangi bir moda sahip olmayan bu oyunda biraz gerilmek, biraz da aklınızı kullanıp sırları ortaya çıkarmak isteye bilirsiniz. Uygun bir fiyata satılan oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Goetia Çıkış Videosu