blank

Goley’den Kafelere Kaçırılmayacak Fırsatlar!

İnternet kafeler, yıllardır Türkiye?deki her yaştan insanın uğrak yeri olmuştur. Bilgisayarlar evlerimize girmeden önce hem online hem de offline tüm oyunlar ilk önce internet kafelerde oynanırdı.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında ise, bilgisayarların evlerimize girmesiyle internet kafeler artık arkadaşlarla beraber oyun oynanan mekanlar haline geldi. Biz de Goley ve Joygame ailesi olarak, ilk oyun deneyimlerimize daima ev sahipliği yapmış olan internet kafelerde sizler için çeşitli avantajlar hazırladık.

Joygame Fırsat Cafe sistemi, Joygame ve HandCafe?nin iş birliği ile ortaya çıkan bir internet kafe sistemidir. Bu sistem ile HandyCafe kurulumu olan internet kafelerde, Goley?i oynayan oyuncular, oyun içi ekstra hediyelere sahip olacaklar. Bu hediyelere sadece bu sistemin yüklü olduğu internet kafelerde, oyun sırasında alabileceksiniz. Üstelik ekstra bir işlem yapmanıza gerek dahi yok.

Joygame Fırsat Cafe sistemi dahilinde Goley oyuncularının kazanacakları hediyeler ise şöyle;

  • Oyuna giriş yapan oyuncuya ?Ender Kart? (Goley içerisindeki oyuncular, arayüz de kartlardan oluşmaktadır. ?Ender? kartın seviyesidir ve Goley?de orta seviye bir karttır. Tüm kart seviyelerinin ortasında olduğu için, tüm takımlarda ihtiyaç duyulan, olmazsa olmaz bir karttır.)
  • Maç sonunda 2 ödül kartı seçim şansı (Joygame Fırsat Cafe sistemi haricinde oynayan oyuncular, maç sonrasında sadece 1 adet ödül seçimi yapabilmektedirler. Bu sistem dahilinde oynayan oyuncular ise 2 ödül seçme hakkına sahiptirler.)
  • %30 daha fazla Altın ve Exp(Tecrübe Puanı)

Siz de Joygame Fırsat Cafe ayrıcalıklarından yararlanmak ve bu sisteme dahil olmak istiyorsanız buraya tıklayınız