blank

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi Açıklandı

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi Açıklandı

Yapımcıları tarafından Playstation 4 özel geliştirilen yarış oyunu Grand Turismo Sport çıkış tarihi resmi olarak açıklandı.

137 birinci sınıf araba, 19 farklı yarış bölgelerinin yer alacağı Grand Turismo Sport ayrıca 2 adet farklı piste de sahip olacak. Bu bölgelerin isimleri ise The Northern Isle Speedway ve Tokyo Street. Ayrıca oyuna 4K çözünürlükte fotoğraf alınmasına da izin veren bir program eklendi. Bu programın ismi ise Scapes.

Ayrıca oyunda çok ilginç gelişmelerde yaşanıyor. E-Spor için planlanan bir mod oyunda yer alacak. Bu modun ismi ise “Sport” olarak tanıtıldı. E-spor etkinlikleri ise oyun için bu mod üzerinden sağlanacak. Bir güzel yenilik ise bu mod ile birlikte oyunculara gerçek hayatta FIA lisansı alabilecek bir kapı açıyor. Parekende satışında sınırlı sayıda olan ve bu gün itibari ile ön siparişe açılan oyunda oyunun Collector’s Edition versiyonunu satın alan oyunculara, Mercedes-AMG GTS minayütür modeli hediye veriliyor.


Gran Turismo Sport Ekran Görüntüleri


PlayStation 4 için özel olarak gelecek oyun Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi ise 15 Kasım 2016 tarihinde Asya ve Kuzey Amerika için 16 Kasım 2016 Avrupa için kesinleşmiş durumda.

Gran Turismo Sport Oynanış Videosu