blank

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi Ertelendi

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi Ertelendi

Yapımcılar bu gün açıklamalarında Gran Turismo Sport çıkış tarihi ertelendiğini bildirdi.

Topluluğa yapılan duyuruda yapımcılar ” Uzun süredir geliştirdiğimiz projemiz ile ilgili yeni bilgiler vermemiz gerekiyor. Büyük uğraşlar sonucu getirdiğimiz noktada daha fazlasını da yapabilmek için yaptığımız bütün toplantılarda zorda olsa böyle bir karar aldık. Gran Turismo Sport çıkış tarihi 2017 yılına ertelenmiştir.” dedi.

Projenin başlangıcından itibaren oyunun fizik tabanlı sisteminin, ses simülasyonlarının, Scapes fotoğraf modu gibi bir çok iddialı geliştirmeler yapıldığı söyleyen yapımcılar biraz daha zaman ihtiyacı olduklarını vurguladı. Yeni “Sport” modu ile bütün özellikleri de birleştirdiklerini açıklayan yapımcılar gerçekten yarışın ve rekabetin ne anlama geldiğini ve bunu çok daha iyi bir halde sunmak istediklerini söylüyorlar. Bir önceki Gran Turismo Sport çıkış tarihi ile ilgili o tarihe yetiştirilmesi gereken bir çok şeyi çok hızlı ve detaycı şekilde yetiştirmeye çalıştıklarını söyleyen geliştirici ekip henüz daha yapılması gerekenlerin olduğunu ve oyunun ertelenmek zorunda kaldığını özellikle iletiyorlar.

Gran Turismo Sport çıkış tarihi

Gran Turismo Sport oyununun kalitesini asla düşürmek istemediklerini, bunun için çok çaba sarf ettiklerini ve Kasım ayı olarak gözüken çıkış tarihinin bu deneyimi yaşatabilmesi için erken bir tarih olduğunu ve bu hatanın da kendilerinde olduğunu açık ve net bir şekilde bildiriyor. GT serisinin en iyi oyununu yapmaya kararlı olduklarını, bir önceki oyuna nazaran Gran Turismo Sport oyununun serinin en iyisi olacağını da es geçmiyorlar.

Gran Turismo Sport çıkış tarihi şuan için artık kesin değil ancak oyun 2017 yılına ertelenmiş olduğu kesinleşti.