blank

GTA 5 Gerçekçi Araçlar Paketi Yayınlandı !

Senenin başında PC platformu için de uzun bir aradan sonra çıkışını gerçekleştiren Grand Theft Auto 5, çıktığı ilk günden beri pek çok moda ev sahipliği yapıyor.

Yapım piyasaya sürüldüğü ilk haftalarda Rockstar mod kullanıcılarına oldukça sıkı darbeler indirmiş olsa da şimdi bu sistem biraz daha rahat bir hale getirildi. Lakin yine de herhangi bir modu yapımın çevrimiçi modunda kullanma gibi bir ihtimaliniz elbetteki yok. Genel olarak yapıma şuana kadar gelen modlar eğlence amaçlı şeylerdi, bildiğiniz gibi GTA serisi PC platformunda her zaman için mod desteğiyle ön plana çıkmayı başardı ve GTA IV için bile halen daha pek çok mod yayınlanıyor…

Bugün ise sonunda yapım için yayınlanan ilk büyük çaplı mod olan “Realistic Vehicle Mod Pack V1” yapımın hayranlarıyla buluştu. Bu mod paketiyle birlikte yapıma 50’den fazla gerçekçi araç tasarımı dahil oluyor. Gerçek hayatta bulunan araçlarla tamamen aynı tasarlanmış olan bu paket gerçekten de takdire değer olmuş diyebiliriz.

860 MB’lık boyuta sahip paketi ücretsiz bir şekilde buradan indirebilir ve yönergeleri takip ederek kurulumunu basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Mod paketinin tanıtımının ve kurulumunun anlatıldığı YouTube videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

GTA 5 Gerçekçi Araçlar Paketi V1