blank

GTA 5 Hiç Görmediğiniz Yükleme Ekranları

GTA V piyasaya sürüleli gerçekten uzun zaman geçti, lakin yapımın PC sürümü ise henüz piyasaya bu senenin başlarında sürüldüğü için yapım için gelen haberlerin de ardı arkası kesilmek bilmiyor.

GTA V için kısa bir süre önce sunulan ücretsiz DLC paketiyle birlikte oyuncular açık dünya etkinliklerinin peşinde sürüklenirken, bugün oyunun dosyalarında oldukça ilginç görseller olduğu keşfedildi. Yükleme ekranı gösteri olduğu tahmin edilen bu görselleri, daha önce yapımda herhangi bir şekilde görmedik. Rockstar tarafından ne olduğu açıklanmayan görseller ise oyuncuların kafasını karıştırmaya yetti.

Ortaya çıkan bu görseller oyuncuların kafasında; “Acaba yeni DLC paketleri mi geliyor?” sorusunu oluşturmayı başardı. Bu görsellerden bazıları daha önce gerçekleştirdiğimiz görevlere ait gibi görünüyor ama özellikle alevler içinde kalmış araçların, dağılmış halde bulunan Los Santos’un olduğu görsel gerçekten de merak uyandırıcı. İlerleyen zamanlarda GTA V için zombi temalı bir DLC paketi gelebilir mi? Bu konuda şuan için herhangi bir bilgimiz bulunmamakta, lakin GTA V hakkında gelecek olan tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Son olarak paylaşılan bu görselleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

GTA 5 Hiç Görmediğiniz Yükleme Ekranları

newload2