blank

GTA 5 Online Bikers DLC Çıktı

GTA 5 Online Bikers DLC Çıktı

GTA 5 Online Bikers DLC neredeyse tüm GTA 5 Online oyuncuları tarafından merakla bekleniyordu ve sonunda çıkışını gerçekleştirdi.

Bu gün yapılan güncelleme ile tam tamına oyuna 2 GB bir büyüklükte güncelleme geliyor. Bununla birlikte GTA 5 Online Bikers DLC kurulmuş oluyor. Kendi motor çetemizi kurabildiğimiz bu içerik ile birlikte yeni görevler ve yeniliklerde var tabi ki. Yeni silahlar, yeni kıyafetler, yeni motorsiklet çeşitleri ve yeni dövmeler gibi bir çok şey ekleniyor. Birde oyuna yeni eklenen özelliklerden en dikkat çekici olanlarından biri ise motorsiklet sürerken yakın dövüş silahları kullanabiliyoruz. Yani elimize bir pala alıp tam o istenilen motorcu arkadaş rolüne girebiliriz.

GTA 5 Online Bikers

GTA 5 Online Bikers DLC özellikleri tabi ki herkes tarafından merak ediliyor şöyle bir özetleme yaparsak; “Yeni birçok motorsiklet çeşidiyle birlikte co-op oynayabilme ve çevrimiçi oyunda görev yapabilme gibi birçok yeni özellik bu eklenti paketi ile gelecek. Yeni rollere bürünülebilecek oyunda kulüp başkanları yapacağı görevi seçebilir veya başka bir başkan seçimi de yaparak liderinizi değiştirebilirsiniz. Motorsiklet Kulüplerine özel yeni bir mekaniğin geleceği de belirtiliyor ve özel bir arayüz ile etkileşimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz gibi duruyor. Özellikle yeni mekanların eklenmesi ile birlikte o mekanları üstümüze alabilecek ve oralar üzerinden para kazanabileceğiz.”

GTA 5 Online Bikers DLC ile ilgili bir youtube kanalı hızlı bir şekilde DLC içeriğini bizlere göstermek için video hazırlamış hep birlikte izleyelim.