blank

GTA 5 Online Motorcu Ek Paketi Gelebilir

GTA 5 Online Motorcu Ek Paketi Gelebilir

GTA 5 sevenlerin en çok sevineceği haberlerden birinin bu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bir önceki oyunda müthiş bir ilgi gösterilen motorcu ek paketleri aylarca oynanmıştı. Hatta sadece oynanmak ile kalmayıp dizileri ve kısa filmleri bile çekildi. GTA 5 Online Motorcu Ek Paketi Gelebilir diyoruz çünkü bununla ilgili bir kullanıcı tarafından bazı detaylar ortaya çıkartıldı.

Motorcu ek paketi Grand Theft Auto Online topluluğunun en çok istediği ek paketlerden biri. Hatta bazı oyuncular, oyunda kendi motosiklet çetelerini kurarak Rockstar Games’e böyle bir ek paketi çıkarması için baskıda bulunmuşlardı. Binlerce mail atıldı ve kampanya yapıldı. Rockstar Games galiba bunları duydu. Henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak TezFunz isimli bir kullanıcı oyun içerisinde son güncellemeden sonra bazı kodlar bulduğunu açıkladı. Oyunun kodlarında GTA 5 Online Motorcu Ek Paketi ile ilgili ipuçları yakalandı. TezFunz oyunun kodlarında motorcu ek paketi ile ilgili kodlara çözdüğünü söyledi. GTA 5 Online Cunning Stunts güncellemesinin ardından eklenen bu kodlar, bizlere motosiklet ile ilgili ek paketin çıkışının çok da uzakta olmadığını gösteriyor.

GTA 5 Online Motorcu Ek Paketi

Kodları yakalayan kullanıcının açıklamalarına göre, GTA Online CEO veya VIP olarak kayıt olanlar özel ayrıcalıklar edinip, başka oyunculara işleri yürütmesi için emirler verebiliyor. Buradan yola çıkılarak bu ek paket ile ilgili de bazı tahminler ortaya sürüldü. Kodlardan edinilen ipuçlarıyla, bu ek paket ile birlikte motosiklet çetesine üye olabilecek ve diğer çetelerle savaşabileceğiz. Ayrıca oyuncular kendilerine ait ayrı bir garaj alıp onu özelleştirme yapabilecekler. Durum böyle olunca tabi ki daha önceki güncellemelere bakılarak böyle bir şeyin olabileceği oranı çok yüksek. Birde hatırlatmakta fayda var TezFunz isimli kullanıcı söylentilerinde şimdiye kadar hiç yanılmadı. Daha önce duyurduğu bazı güncellemeler hakkındaki tahmini ve bazı ipuçlarından yola çıkarak ortaya koyduğu sonuç tamamen söylediği gibi çıkmıştı. Bunun da çıkmaması için bir neden göremiyoruz.

GTA 5 Online Motorcu Ek Paketi