blank

Gta 5 Online The Fleeca Job Nasıl Yapılır ?

Gta 5 Online The Fleeca Job Nasıl Yapılır ?

Gta 5 beklenen patch geldi ve heist yani soygunlara kavuştuk. Turkish Player olarak bu soygunların nasıl yapılacağını detaylı olarak sizlere anlatacağız.

Bu soygunumuz 3 adımda gerçekleşmektedir. Aşağıdaki numaralardan diğer sayfaya geçmeyi unutmayınız. Başlayalım

The Fleeca Job

Heist patchini indirdikten sonra Gta Online ‘ a giriş yaptığınızda Lester’dan otoyolun yanındaki depoya gitmenizi söyleyen bir telefon alacaksınız. Haritada büyük “L” harfi göreceksiniz.

blank

Depoya vardığınızda Lester’la konuşmaya başlayacaksınız. Lesterla konuştuktan sonra depodan ayrılacaksınız ve Lester sizi yine arayacak. Depodan ayrılınca bir süre sonra Lester dan size telefon gelicek . Bu sırada evinize doğru yola çıkmalısınız. Evinize geldikten sonra yeni eklenen Heist odasına büyük H harfi olan oda gitmelisiniz. Odaya gelince soygunun hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Bu noktada soygun için hostluk yapabilir ve soyguna liderlik edebilirsiniz.

blank

Depodan ayrıldıktan sonra Lester’ın aramasını beklemek zorunda olmadığınızda söyleyebilirim. Telefonunuzun menüsünden Quick Job ve Heist i seçerek başka oyuncuların hostladıkları soygunlarada katılabilirsiniz.

blank

Kendi odanızı kurduktan sonra tek yapmanız gereken arkadaşlarınızla odanızı doldurmak ve soyguna başlamak.

Gelelim  The Fleeca Job Adımlarına

 The Fleeca Job Adım 1 : Gözlemleme

blank

Bu adım gözlemlemeye dayanan çok kolay bir adım. Lester’ın arabasına biniyoruz ve Lester size görevi anlatmaya başlıyor. Otoyol üzerinde ve denizin yanındaki Fleeca Bank tan para dolu bir güvenli kasayı çalacağınızı öğreneceksiniz.

İlk iş olarak bankayı gözlemlemeniz gerekecek. Bunun içinde Lester’la beraber dışarıda bir dakika oturmanız yeterli olucak . Size nelerin gerektiğini , kaçır planınızı ve neler yapmanız gerektiğinin detaylarını vericek.

Soygun sırasında araç sürücüsü olmayan bir oyuncu bankanın sistemini hacklemek zorunda. Bunuda telefondan sadece bir mini oyun oynayarak yapabilirsiniz. Oyunu tamamlayınca hackleme tamamlanmış olucak ve depoya erişiminiz açılacak. Görev tamamlanacak ve garaja geldiğinizde ödeme alacaksınız