blank

GTA 5 Online Yeni Arabalar

GTA 5 Online Yeni Arabalar

GTA 5 Online en büyük güncellemesi dün itibari ile yapıldı ve oyuncular artık kaçakçılık yapmaya başladılar bile. Bu büyük DLC hakkında sizlere bir çok bilgi aktarmıştık ve neler geldiğini, oyunda bu güncelleme ile ne değişiklikler olacağını da söylemiştik. GTA 5 Online büyük güncellemesi ile ilgili detayları aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz.

Yeni güncelleme ile birlikte oyuna 6 adet araç eklendi. Bunların dışında tabi ki bir çok giysi, silah aparatları vs. gibi yeni eşyalarda geldi. Fakat bu haberimizde sizleri araba konusuna çekmek istedik. Şuan oyuna eklenen 6 adet arabanın isimleri;

Pegassi Reaper, Vapid FMJ, Grotti Bestia GTS, Benefactor XLS, Enus Windsor DROP, Albany Roosevelt VALOR

Aşağıdaki resimden arabalara ve fiyatlarına bakabilirsiniz. Ancak buradaki haberimiz bununla son bulmuyor. Çünkü bu arabalarında dışında gizli 3 tane daha araba ortaya çıktı. Bu 3 adet araba muhtemel tahminle haftaya oyuna eklenecek şuan için açık değiller fakat bu arabalarda çok ilgi çekici gözüküyorlar. Yani şöyle bir genelleme yaparsak son güncelleme ile birlikte oyuna aslında toplamda 9 Adet araç eklenmiş oluyor.


gta-5-online-yeni-arabalar-son-guncelleme-degisiklikler-CEO-turkce-detaylar


Yukarıda gördükleriniz hali hazırda güncelleme ile birlikte aktif durumda kullanılabiliyor. Şimdi aşağıda küçük resimler halinde koyduğumuz 3 araç ise haftaya eklenecek gibi gözüküyor. Bu araçların isimleri bile belli. Seven70, Prototipo ve PFister 811 olarak sızdı. Bir değişiklik yapmazsa yapımcılar bu 3 aracın ismi bu şekilde. Yeni gelen araçlarda otomobil dünyasının en sevilen araçlarına arasında. Artık Gta 5 Online yeni arabalar ile birlikte çok daha hızlı ve öfkeli olacak. Özellikle de yeni gelen güncellemenin detaylarını kesinlikle yukarıda paylaştığımız linkten okumayı unutmayın. Yeni güncelleme kimsenin beklemediği kadar sağlam bir şekilde geldi.