blank

GTA 5 Pokemon GO Modu Geldi

GTA 5 Pokemon GO Modu Geldi

Pokemon GO tutkunlarının merakla beklediği modlardan birisi karşımızda. Pokemon GO’yu oynamakla yetinmeyen oyuncular modlarla Pokemon GO’yu diğer oyunlara da taşımayı başarıyor. GTA 5’e özel olarak geliştirilen mod sayesinde oyunda Pokemon GO oynamanız mümkün ve gerçek insanları poke toplarınıza hapsedebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere GTA V, aynı Skyrim gibi modlara açık bir yapım ki bunu çıkışından bu yana gelen modlarıyla birlikte görebiliyoruz. Bu kadar süredir iki yapım içinde bir Pokemon modu geliştirilmemesi Pokemon GO oyuncularını da şaşırtmayı başarmıştı. Ancak ilk günden bu yana GTA V için geliştirilen bir mod olduğundan haberdar değildik.

GTA 5 pokemon go modu

GTA 5 Pokemon GO Modu Geldi

GTA 5 pokemon go modu

Daha öncelerde grafikleri olağanüstü bir düzeye çeken Redux modu ile bir süre tekrar gündeme gelen GTA 5 modları için bir süredir de ortalık durulmuştu. Şimdi Pokemon GO modu ile tekrar gündeme gelen GTA 5 modları özellikle Pokemon GO oyuncularını oldukça sevindirecek.

GTA 5 için geliştirilmiş olan bu GTA 5 pokemon go modu ile birlikte oyunda bulunan gerçek insanları poke toplarınıza hapsede bileceksiniz. Ayrıca aynı Pokemon GO’da olduğu gibi bu modda da yakalamış olduğunuz insanlar poke toplardan çıkabiliyor. Modun yapımcısının belirttiğine göre yakalayacağınız insanı önce hırpalamanız, ona biraz zarar verip öyle yakalamanız onun poke toptan çıkmasını engelliyor. GTA 5 pokemon go modu müthiş derecede eğlenceli olacağa benziyor.

Önce beta şeklinde çıkışını gerçekleştiren modun bir çok eksiği bulunuyordu. Daha gelişmiş ve güncellenmiş halde ancak halen beta şeklinde çıkışını gerçekleştiren modun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. GTA 5 pokemon go modu verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

GTA 5 pokemon go modu