blank

GTA 5 Yeni Güncelleme Hatalı Çıktı !

Son yılların en çok satan oyunlarından biri olan GTA 5?in başı, yeni yayınlanan güncelleme ile dertte.

Grand Theft Auto 5?in PC sürümü adına yeni bir güncelleme yayınlayan ve oyunu 1.28 versiyonuna yükselten Rockstar, ne yazık ki yeni sorunların doğmasına yol açmış bulunmakta. Gelen şikayetlere bakacak olursak yeni güncellemenin beraberinde birtakım problemleri getirdiğini söyleyebiliriz.

Başlarda mod kullanan kişilerden gelen şikayetler, kısa bir süre sonra daha önce oyun adına mod ve yazılım kurulumu yapmamış GTA 5 oyuncularından da gelmeye başlayınca ciddi bir hal aldı. Yapımın PC sürümünü güncelleyen bazı kullanıcılar, performans sorunları yaşadıklarını bildiriyor.

Yaşanan bu gelişmeler neticesinde RockStar Games sayfası üzerinden açıklama yapan firma, v1.28 ile gelen şikayetleri aldıklarını ve konuyu derhal incelemeye başladıklarını duyurdu. Şimdilik bu açıklamayla yetinen Rockstar?ın yakında yaşanan sıkıntıları çözmesi bekleniyor.

Eğer siz de GTA 5?in PC versiyonunu v1.28?e yükselttiyseniz FPS düşmesi gibi performans sorunları ile karşılaşmanız mümkün. Şimdilik çözümü olmayan bu problemlerin yakında ortadan kalkacağı ön görülmekte.