blank

GTA 5 Hayalet Sürücü Modu Paylaşıldı

GTA 5 Hayalet Sürücü Modu Paylaşıldı

GTA 5 için yeni yeni modlar sürekli çıkmaya devam ediyor. Bu seferki ise GTA 5 Hayalet Sürücü Modu, Marvel dünyasının ünlü karakterlerinden olan Ghost Rider ( Hayalet Sürücü ) GTA 5 dünyasına geliyor.

Yetenekli modifikasyon geliştiricisi JulioNIB, Grand Theft Auto V oyununda kullanabileceğimiz bir modifikasyonu daha beğenimize sundu. Daha önceden yayınlanmış olan çoğu modifikasyon gibi bu modifikasyon ile de tanınmış bir karakteri Los Santos sokaklarında dilediğimiz gibi kontrol edebileceğiz: Ghost Rider. Ne var ki, Marvel Comics tarafından yayınlanan çizgi-roman serisi yerine, çizgi-romandan serisinden esinlenilerek çekilmiş ve 2007 yılında vizyona girmiş olan uyarlamasında gördüğümüz Ghost Rider tasarımını bizlerle buluşturuyor.

 

GTA 5 Hayalet Sürücü Modu

 

Film uyarlamasında gördüğümüz hemen her hareketi yapabileceğimiz modifikasyonu oyuncular çok beğenmiş durumdalar. GTA 5 Hayalet sürücü modu bizlere filmdeki karaterin sahip olduğu gücü tam anlamı ile verebiliyor diyebiliriz. Çünkü sadece kendisinin yaptığı hareketlerden ziyade motorun herhangi şekilde düşmeden dümdüz kulelere bile tırmanma özelliği var.

GTA 5 Hayalet Sürücü Modu indirmek için BURAYI tıklamanız yeterli.