blank

GTA Online Bikers Çıkış Tarihi Duyuruldu

GTA Online Bikers Çıkış Tarihi Duyuruldu

Daha önce motorsiklet sever Rockstar Games oyunları tutkunları için yaptığımız haberde belirttiğimiz GTA Online Bikers ek paketinin çıkış tarihi sonunda Rockstar Games tarafından duyuruldu. Bir süredir merakla beklenen ek paket ile çevrimiçi oyunda kendinize ait 8 kişilik bir kulüp kurabilir ve birbirinden farklı görevlere beraber katılabilirsiniz.

GTA Online Bikers Çıkış Tarihi

“Yeni birçok motorsiklet çeşidiyle birlikte co-op oynayabilme ve çevrimiçi oyunda görev yapabilme gibi birçok yeni özellik bu eklenti paketi ile gelecek. Yeni rollere bürünülebilecek oyunda kulüp başkanları yapacağı görevi seçebilir veya başka bir başkan seçimi de yaparak liderinizi değiştirebilirsiniz. Motorsiklet Kulüplerine özel yeni bir mekaniğin geleceği de belirtiliyor ve özel bir arayüz ile etkileşimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz gibi duruyor. Özellikle yeni mekanların eklenmesi ile birlikte o mekanları üstümüze alabilecek ve oralar üzerinden para kazanabileceğiz.”

Gta Online Bikers Çıkış tarihi duyurusu ile birlikte birbirinden farklı birçok resimde yayınlayan Rockstar Games’in yaptığı duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. 4 Ekim’de piyasaya çıkacak olan DLC Steam üzerinden otomatik olarak güncellenecek. Diğer platformlarda ise onayınızdan sonra indirilmeye başlayacak.