blank

GTA Online BIKERS ve Daha Fazlası Çok Yakında Geliyor

GTA Online BIKERS ve Daha Fazlası Çok Yakında Geliyor

 

Motorsiklet severlere güzel haberler Rockstar Games’den. Motorsikletleri seven ve onları sürme aşkıyla yanan kişilerin ruhuna su serpecek olan ek paket gün yüzüne çıktı. Bir süredir merakla beklenen bir ek paket olan GTA Online BIKERS ile çevrimiçi oyunda kendinize ait 8 kişilik bir Motorsiklet Kulübü kurabilir ve birbirinden farklı görevleri takımınızla halledebilirsiniz.

GTA Online BIKERS

Yeni birçok motorsiklet çeşidiyle birlikte co-op oynayabilme ve çevrimiçi oyunda görev yapabilme gibi birçok yeni özellik bu eklenti paketi ile gelecek. Yeni rollere bürünülebilecek oyunda kulüp başkanları yapacağı görevi seçebilir veya başka bir başkan seçimi de yaparak liderinizi değiştirebilirsiniz. Motorsiklet Kulüplerine özel yeni bir mekaniğin geleceği de belirtiliyor ve özel bir arayüz ile etkileşimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz gibi duruyor. Özellikle yeni mekanların eklenmesi ile birlikte o mekanları üstümüze alabilecek ve oralar üzerinden para kazanabileceğiz.

Oyun içinde göstereceğiniz başarıya göre sürekli üst rütbelere oynayabileceğiniz bu kulüp içinde kendinizi sürekli geliştirmeniz gerekiyor ve en zorlu görevlerde en başarılı skoru elde etmeniz gerekiyor. Özel motorsiklet satış alanlarının eklenmesiyle birlikte de istediğiniz motorsikleri istediğiniz yerden satın alabilir, yine istediğiniz şekilde modifiye edebilirsiniz.

 

Birbirinden farklı silahların, dövmelerin, mekanların ve mekaniklerin eklendiği bu yeni ek paket GTA Online dünyasının en büyük yeniliklerini ve güncellemelerini içinde barındırıyor. Özellikle hırsızlık, uyuşturucu satma, araç kaçırma ve illegal yarışların odak noktası olacak olan ek paket, oyundaki CEO’lar ile iletişime geçerek bizlere daha farklı ve riskli görevlerin de kapısını aralayacak.