blank

GTA Online Büyük Güncelleme Geliyor

GTA Online Büyük Güncelleme Geliyor

Rockstar Games GTA 5 Online için devasa bir güncelleme için hazırlanıyor. Stüdyodan çıkan resmi bilgilere göre 2016 yılı içerisinde oyuna devasa bir güncelleme gelecek ve bu güncelleme çok zengin bir içerik sağlayacak.

Oyuna gün geçtikçe yenilikler eklenmeye devam ediyor, şuana kadar eklenen bazı yeni modlar, yeni silahlar ve arabaların dışında süper lüks yatlar da dahil edildi. Yeni güncelleme ile birlikte kaçak ticaretler artacak ve  “Yöneticiler ve Diğer Suçlular” isimli bir güncellemeye yeni içerikler eklenecek. Yeni içeriklerin bir çoğu Karargah adı verilen ve depolara sahip oyuncular için yeni içerikler getirecek.


gta-online-yeni-guncelleme-buyuk-guncelleme-yeni-harita-gorev-silah-araba

GTA Online Büyük Güncelleme Kaçakçılık ve Çete Savaşları


Karargah adı verilen yerden çeteler kendi depolarını yönetebilecek ve kaçak alış ve satış yapabilecekler. Böylelikle bir çok çete daha zengin olabilmek için birbirleri ile mücadele etmeye başlayacak. Ayrıca karargah üzerinden çete yöneticileri depo içerisindeki malları kontrol edebilecekler. Bu malzemeler bir çok şeyi kapsayacak. Oyunda mücevher kaçakçılığından, ilaç kaçakçılığına hatta narkotik kaçakçılığına kadar içeriği bol olacak şekilde ayarlanıyor.

Böyle bir içeriğin ardından akıllara direk depolara baskın yapabilme diğer çetenin mallarına göz dikmek ve çalmak için neler yapılacak sorularını getirmiyor değil. Henüz bununla ilgili detaylı bir bilgi yok fakat muhtemelen Karargah bölgesinde depoları savunma veya bir başka depoya baskına gitme gibi bazı görevler oluşturulabilecek gibi gözüküyor.


gta-online-yeni-creator-adversary-mod-yenilikler

GTA Online Büyük Güncelleme Geniş İçeriğe Sahip Görev Oluşturucu


Yetkililer ayrıca Stunt yapan oyuncular için bir içerik daha getireceklerini duyurdu. Bu içerikte ise bazı yeni araçlar var ve tamamen Stunt yapmak için özel geliştirildi. Ayrıca giyilebilir bir çok eşya daha getiriyorlar ve bu eşyalarda Stunt yapan oyuncular için güzel bir seçenek haline gelecek. Bunun yanı sıra geliştiriciler oyun içi farklı bir stüdyo daha oluşturacaklarını ve böylece “Creator” seçeneğinin daha da gelişmiş bir halini bizlere sunacaklarını açıkladılar. İstediğimiz gibi bazı yarışlar ve adrenalin dolu haritalar da yapabileceğiz. Hali hazırda zaten yapılıyor fakat bu güncelleme ile çok geniş bir çeşitlilik olacağını belirttiler.

Ayrıca yeni Adversary Modları da geliyor. Bu modlara da bir çok yenilik eklenecek, yeni yerlerde yeni yarışlar düzenlenecek ve yeni kapışmalar için çalışıyorlar.

gta-online-yeni-modlar

GTA Online Büyük Güncelleme Yeni Adversary Modları