blank

GTA 5 Online Cunning Stunts Görev Yapma

GTA 5 Online Cunning Stunts Görev Yapma

Rockstar Games GTA 5 Online Cunning Stunts görev yapma modunu oyuna getirdi artık kendi pistlerini oluşturabilirsiniz ve oyuncular o pistlerde yarışabilirler.

GTA 5 Online’ın şimdiye kadarki en sevilen güncellemesi olan Cunning Stunts, oyuna akrobasi arabaları ve muhteşem pistler eklemişti. Oyuncular tarafından diğer yarışlara göre bir hayli fazla oynanmaya başlayan akrobasi yarışları Rockstar Games’in de gözünden kaçmamış. Hemen yapımcılar bu DLC’nin desteklenebilir ve oyuncular tarafından da yaratıcılıklarını konuşturabilmeleri için GTA 5 Online Cunning Stunts Görev Yapma editörünü oyuna eklediler. Artık bu editör sayesinde oyunda kendi görevlerinizi Cunning Stunts için yapabilirsiniz. Daha öncesinde GTA 5 Görev oluşturma editörü zaten mevcuttu ancak Cunning Stunts görevleri oluşturulamıyordu. Yapımcılar hemen el atıp gerekeni yaptılar.

GTA 5 Online Cunning Stunts Görev Yapma

İster tünellerin içinde yol almak olsun, ister gökdelenlerin arasından süzülmek isterse GTA 5 çöllerinde takla atan pistlerden; GTA 5 Online Cunning Stunts güncellemesi beraberinde getirdiği pistleri ile bütün oyuncuları kesinlikle tatmin etti. Rockstar Games de bunu fark etmiş olsa gerek ki, oyuncuların kendi pistlerini oluşturmalarını sağlayacak bir aracı kullanıma sunacağını açıklamıştı. Diğer içeriklerin çıkışının ardından neredeyse bir ay gibi bir süre geçmişken, pist oluşturucusu bugün aktif edildi.

Ancak şunu hatırlatmamız gerekiyor; Eğer bana herhangi bir güncelleme gelmedi, herhangi bir şekilde Cunning Stunts güncellemesi yapmış olmama rağmen bir değişiklik olmadı diyorsanız hiç şüphelenmeyin. Çünkü anlaşılan Rockstar Games bu editörü aslında zaten güncelleme ile birlikte oyuna eklemiş ancak daha yeni aktif etmiş oldu.