blank

GTA Online En Büyük Güncelleme Geliyor

GTA Online En Büyük Güncelleme Geliyor

GTA Online için en büyük güncelleme Rockstar Games tarafından resmi olarak duyuruldu. GTA Online Further Adventures in Finance and Felony isimli bu güncelleme ile oyuna çok büyük yenilikler gelecek. Aslında sizlere daha öncesinde neler olup biteceğini yazmıştık;

Tabi bunların dışında yeni silahlar, kıyafetler, araçlar gibi bir çok şey eklenecek fakat burada tüm GTA Online oyuncularının asıl dikkatini çeken başka bir şey. Oyuna ilk kez eklenecek olan farklı imkanlar olacak. Güncellemenin en önemli özelliği  kendi suç ağımızı yürüttüğümüz şirketimizin CEO’su olabiliyoruz. Yani tam bir suç örgütü kurmaya başlayacağız. Artık GTA Online yer altı dünyasına da açılacak ve oyuncular mücevher kaçakçılığından, ilaç kaçakçılığına, hatta narkotik kaçakçılığına bir çok şeyi yapabilecekler.

Ayrıca her CEO ekibi ile birlikte büyümek ister. Kendi ekibimiz , yani çetemiz ile birlikte ufaktan başladığımız bu işleri de büyüteceğiz. Daha iyi binalara ve depolara sahip olabileceğiz. Bu da bir anlamda alım satım işlerine girerek daha sağlam para kazanmamızı sağlayacak. Artık GTA’da yeraltı dünyasına da adım atmış olacağız. Oyuncular bir ofis açarak kendi işletmesini kuracak ve para kazandıkça yerlerini değiştirip daha büyük binalara taşıyabilecekler. Güncelleme ile birlikte çok büyük para kazanımının söz konusu olacağı aşikar. Ayrıca bir çok önemli nadir eşyaların da oyuna ekleneceğini belirtelim.

GTA Online Further Adventures in Finance and Felony güncellemesi oyun için son büyük güncelleme de olabilir. Söylentiler oyuna eklenecek son büyük güncellemenin bu olduğunu ve bundan sonra başka büyük güncellemenin de gelmeyeceği yönünde. GTA Online En büyük güncellemesi Further Adventures in Finance and Felony çıkış tarihi ise 7 Haziran 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Ayrıca haftaya oynanış videosunu gösteren bir fragman da yayımlanabilir.