blank

GTA Online ILL Gotten Gains Part 2 Güncelleme Detayları

GTA Online ILL Gotten Gains Part 2 Güncelleme Detayları duyuruldu. Rockstar Games, GTA Online geliştirmek için hem oyuncuları dinliyor hemde geliştirme sürecine hızla devam ediyor.

GTA Online’a gelecek yeni güncelleme detaylandırıldı. Bu güncelleme oyuna yeni kıyafetler, araçlar ve daha fazla eşya getirecek. GTA Online ILL Gotten Gains Part 2 güncelleme yenilikleri arasında SUV Coil Brawler, the Lampadati Toro adlı sürat teknesi,  Progen T20, Vapid Chino adlı arabalar ve Dinka Vindicator adında yeni bir motosiklet bulunuyor. Araçların yanında ayrıca iki yeni silah da oyun ekleniyor. Bunlar Marksman Pistol ve Knuckleduster adlı yeni bir muşta.

Yapımcı ekip bu yeni gelecek olan güncelleme için resimlerde paylaştı. Oyuncuların en çok bekledikleri bu yeniliklerin dışında daha fazla Heist görevi ve daha fazla yeni görev eklentileri fakat henüz yeni Heist görevleri bu güncelleme ile gelmeyecek. Yapımcıların görevler hakkında açıklama da yaptılar. Oyuna yeni görevler eklenecek oyuncular daha iyi soygun görevlerini görecekler dediler ancak henüz ne zaman geleceği belli değil. En kısa süre de yeni görevlerde eklenecektir.

GTA Online ILL Gotten Gains Part 2 Güncelleme Ekran Görüntüleri