blank

GTA Online Yeni Güncelleme Fragmanı

GTA Online Yeni Güncelleme Fragmanı

Daha öncesinde sizlere çıkan tüm bilgiler ile birlikte bütün detayları aktarmıştık. GTA Online  yeni güncelleme detaylarını oradan okuyabilirsiniz;

Rockstar Games yeni büyük güncelleme ile ilgili birde tanıtım videosu yayımladı. Yeni güncellemenin adı GTA Online Further Adventures in Finance and Felony. Bu güncelleme ile birlikte oyuna bir çok yenilik geliyor. Oyunculara yeni bir iş imkanı sunan bu güncelleme, ürün kaçırarak GTA Online evreninin en büyük suç şirketine sahip olabilmenizin yollarını açıyor. Sizler gibi tabi ki online oynayan her oyuncu da bunu yapabilecek. Geliştikçe daha pahalı ofisler tutabileceksiniz. Mallarınız genişledikçe ticaretiniz de genişleyecek, ayrıca oyuna yeni eklenecek uçaklar,arabalar yani araçları kapsayan yenilikleri de unutmayalım. 

Bu güncelleme için en büyük ve en derin güncelleme olarak bakılıyor. Oyunda oyuncular artık en suçlu çete kim ve kim daha çok mal kaçıracak ve daha büyük bir suç çetesinin başında olacak diye yarışacaklar. Harita üzerinde belirli yerlere depolar koyabileceksiniz. Mallarınız stoklarını oralarda yapabileceksiniz. Özel kargo araçlar vs. gibi farklı şeyler de yapabileceksiniz. Bunların dışında, yeni zırhlı araçlar, yeni spor arabalar, yeni super arabalar, jet uçakları sizleri bekliyor olacak. Kendi Karargah ofisinizde işleri yürütecek, neyin çalınıp neyin satılacağına karar vereceksiniz.

Bu yeni mod oyunculara 3D harita üzerinde plan yapma fırsatı sunuyor, ayrıca yeni ofisler tamamen bambaşka yeni binalarda olacak.

GTA Online Yeni Güncelleme çıkış tarihi 7 Haziran 2016 olarak kesinleşmiş durumda. GTA Online Further Adventures in Finance and Felony çıkış tarihini bekleyelim ve bakalım bu güncelleme ile kaç ay daha oynamaya devam edeceğiz.