blank

The Last Guardian Yeni Oyun İçi Görüntüler

The Last Guardian Yeni Oyun İçi Görüntüler

Uzun yıllardır defalarca ertelenen, bu yıl PlayStation 4’e özel olarak çıkışını gerçekleştirmesi beklenen The Last Guardian için beklenti sürüyor. Sony, bugün PlayStation Blog üzerinden 5 adet yeni ekran görüntüsünü oyuncularla paylaştı.

The Last Guardian Yeni Oyun İçi Görüntüler‘inden farkedebileceğiniz gibi genel olarak ana karakter Trico ve diğer bazı karakterlere odaklanılmış. Diğer ekran görüntüleri ise oyundaki manzaraların, atmosferin gerçekçiliğini yansıtıyor. Görünen o ki sırf grafiklerine bile zevkle bakacağımız bir yapım bizleri bekliyor. Bildiğiniz üzere 16 Haziran’da PlayStation Türkiye ile gerçekleştirilen röportajda The Last Guardian’ın Türkçe olarak çıkışını gerçekleştireceği açıklanmıştı.

The Last Guardian Yeni Oyun İçi Görüntüler

The Last Guardian 26 Ekim’de PlayStation 4 platformuna çıkışını gerçekleştirecek. Daha önce Shadow of the Colossus, ICO gibi yapımların geliştiriciliğini üstlenen Team Ico ekibinin geliştirdiği The Last Guardian Yeni Oyun İçi Görüntüler‘i aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

The Last Guardian Yeni Oyun İçi Görüntüler

 

The Last Guardian Hakkında

Tuhaf ve gizemli bir diyarda yoldaşlık, güven ve sıra dışı maceralar üzerine unutulmaz bir hikâye, Japan Studio’dan geliyor.

Genç bir çocuk, Trico adında devasa, gizemli bir yaratıkla tanışınca çökmekte olan harabeler ve etraflarını saran kötü tehlikelerle yüzleşen ikili arasında hayatta kalmalarına yardımcı olacak derin, kırılamaz bir bağ oluşur.

Hayatta kalma üzerine bu dokunaklı ve duygu yüklü hikâyede sıra dışı ikili birlikte çalışarak tehlikeli engellerin üstesinden gelmek ve bu son derece güzel fantastik dünyanın sırlarını ortaya çıkarmak için birbirleriyle iletişim kurmak zorundadır.