blank

Guild Wars 2 Ek Paket Fragmanı ve Beta Tarihi

2012 yılında ArenaNet ve NCSoft tarafından piyasaya sürülen, PvP odaklı Devasa Online Oyun Guild Wars 2’nin ek paketi kısa bir süre sonra oyuncularla buluşacak.

Yapım kendi içinde her ne kadar başarılı olsa da en büyük eksiği her zaman için zayıf zindan içeriği ve raid sisteminin oyunda bulunmaması olmuştu. Bu nedenle kısa bir süre sonra hardcore oyuncu kitlesini kaybeden yapım, genel olarak PvP modları için oynanmaya devam ediyor. Gerçi Guild Wars adına sahip bir yapımda nasıl olur da guild savaşları olmaz? Neyse biz konumuza dönelim, yapım için geliştirilen Heart of Thorns isimli ilk ek paket bu tür büyük eksiklikleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. Ek paket yapıma; daha zorlu zindanlar, yeni zırhlar, PvP haritaları, yeni sınıflar ve sonunda raid sistemini ekleyecek!

Bir kaç gün evvel ise yapımın bu ek paketi için çıkış fragmanı da yayınlandı, ayrıca bugün ise yapımın ek paketine ait olan beta testi tarihi de ArenaNet tarafından duyuruldu. Oyuna ön sipariş veren ve bazı şanslı oyuncular yapımın ek paketinin beta testlerine katılma fırsatı yakalayacak. Bu beta testleri ise; 2 Ekim’den 5 Ekim’e kadar devam edecek. Son olarak, yapım için yayınlanan çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Guild Wars 2: Heart of Thorns Çıkış Fragmanı

Guild Wars 2: Heart of Thorns?un çıkış tarihi, PC platformu için 23 Ekim olarak belirlendi.