blank

Guild Wars 2 Satış Başarısı Paylaşıldı

ArenaNet tarafından geliştirilen ve NCSoft tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen Guild Wars 2’nin satış rakamları yayınlandı.

Yenilikçi oyun mekanikleri, oynanışı, aktivite sistemi, farklı görev sistemi ve sunduğu PvP içerikleriyle oyuncuları kendisine bağlamayı başaran Guild Wars 2 oldukça yüksek bir satış rakamına ulaşmayı başardı. Çıkışından itibaren 5 milyondan fazla kopya satmayı başaran oyun, gelecek olan yeni ek paketi “Heart of Thorns” ile bu sayıyı arttırmayı hedefliyor.

Dengeli ve eşit şartlarda sunduğu PvP içerikleri, WvWvW sistemi ve özellikle etkileyici atmoferi ile dikkat çeken yapımın maalesef en zayıf noktası fazla casual yapısı olmuştu. Çıkışından kısa bir süre sonra HardCore içerik bekleyen oyuncuları kendisinden uzaklaştıran yapımın, satışları yine de oldukça iyi bir şekilde devam ediyor. Haberi sonlandırmadan önce yapımın, Heart of Thorns isimli ek paketine ait tanıtım fragmanını bir kez daha paylaşmakta fayda var. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Guild Wars 2: Heart of Thorns Tanıtım Fragmanı

Heart of Thorn ek paketinin çıkış tarihi henüz belli olmasa da bu sene içerisinde Guild Wars 2 oyuncularıyla buluşması bekleniyor.