blank

H1Z1 King of the Kill Çıkış Tarihi Açıklandı

H1Z1 King of the Kill Çıkış Tarihi Açıklandı

DayZ gibi oyunlarla sıkı bir rekabet içerisinde olan, erken erişim tarihine kadar merakla beklenen ancak daha sonra oyunculara hayal kırıklığı yaşatan yapım H1Z1’in Battle Royale modu H1Z1 King of the Kill çıkış tarihi açıklandı.

H1Z1 King of the Kill çıkış tarihi

H1Z1 ilk çıkışının ardından bir çok sorunlarla karşılaştı ve oyuncuların olumsuz eleştirilerini almayı başarmıştı. Sürekli ertelenen resmi çıkış tarihi, vaat edilen ancak gelmeyen ek içerikler derken en sonunda yapım H1Z1 hayatta kalma modu ve Battle Royale olarak ikiye bölündü. Yapımcılar bundan sonra çalışmalarına ayrı stüdyolarda devam etme kararı aldılar. Böylece Just Survive ile King of The Kill arasında farklar ortaya çıkmaya başladı. Oyuncuların büyük bir çoğunluğu hile ve gecikmelerden, ayrıca yaşanan sorunlardan dolayı Just Survive oynamayı bıraktılar ancak King of the Kill versiyonu oynanmaya devam ediyor.

H1Z1 King of the Kill çıkış tarihi 20 Eylül 2016 olarak kesinleşti. Çıkış tarihinin duyurulduğu video 30 saniye. Videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

H1Z1 King of the Kill Çıkış Tarihi Duyuru Videosu