blank

Haftanın 5 Yeni Steam Oyununu Sizler İçin Derledik

Haftanın 5 Yeni Steam Oyununu Sizler İçin Derledik

Her gün onlarca oyun Steam veritabanına ekleniyor. Durum böyleyken ne bu oyunlara ayak uydurabiliyoruz ne de o oyunları inceleyebiliyoruz. Böyle çok güzel oyunlar da gözden kaçmakta. Bizde sizin için haftanın 5 yeni Steam oyununu sizler için derledik.


1 – Pan Pan

Oyunun Bağlantısı

Çıkış Tarihi : 25 Ağustos 2016

Geliştiricisi : Spelkraft

Yayıncısı : Might and Delight

Fiyatı : 21 TL

Haftanın 5 yeni Steam oyununun ilk sırasında bulunan, yeni yayıncı Might and Delight’ın ilk oyunu olan ve macera türü ile karşımıza çıkan Pan Pan ile bulmaca çözeceğiz, çevre keşfedeceğiz ve bol bol içerik toplayacağız. Sevimli müziklerle de donatılmış oyunun yapımını ise Spelkraft yapıyor.


2- Valley

Oyunun Bağlantısı

Çıkış Tarihi : 24 Ağustos 2016

Geliştiricisi : Blue Isle Studios

Yayıncısı : Blue Isle Studios

Fiyatı : 31 TL

Haftanın 5 yeni Steam oyununun ikinci sırasındaki, Slender: The Arrival isimli ünlü korku oyunu ile tanıdığımız Blue Isle Studios tarafından geliştirilen Valley, bizlere FPS bakış açısıyla farklı bir oyun deneyimi sunuyor. L.E.A.F isimli zırh sayesinde de üstün yeteneklere sahip oluyoruz ve daha farklı hareket edebiliyoruz. Oyunun en ilgi çeken özelliği ise biz öldükçe vadinin de ölmesi ve eski güzelliğini sürekli kaybetmesi.


3- Metrico+

Oyunun Bağlantısı

Çıkış Tarihi : 23 Ağustos 2016

Geliştiricisi : Digital Dreams VOF

Yayıncısı : Digital Dreams VOF

Fiyatı : 22 TL

Haftanın 5 yeni Steam oyununun üçüncü sırasındaki, İnfografik bir dünyada oynadığımız bu oyun tüm yaptıklarımıza yön verecek bir oyun olarak duyurulmuştu. Her türlü diyagram ve grafiklerin yaptıklarımıza göre tepki verecek ve bu da oynayışımızı etkileyecek. Macera, keşif, beceri ve deneyin harmanlandığı bu oyunda her şey farklı düşünmeye odaklanmış durumda.


4- Tempest

Haftanın 5 Yeni Steam Oyunu

Oyunun Bağlantısı

Çıkış Tarihi : 22 Ağustos 2016

Geliştiricisi : Lion’s Shade

Yayıncısı : Herocraft

Fiyatı : 24 TL

Açık dünya, korsan olabildiğimiz RYO oyunu Tempest geçtiğimiz hafta Steam’de yayınlanan oyunlar arasında. Korsan unsurlarının bol bol bulunduğu ve kendi gemimizi sürebildiğimiz bu yapım bizlere aradığımız korsan oyunu tadını verebilecek gibi duruyor.


5- N++

https://www.youtube.com/watch?v=FPxzi2YOL7w

Oyunun Bağlantısı

Çıkış Tarihi : 25 Ağustos 2016

Geliştiricisi : Metanet Software Inc.

Yayıncısı : Metanet Software Inc.

Fiyatı : 24 TL

Kendine has bir aksiyon-platform oyunu olan N++, geçilmesi zor bölümlerle bizlere sunuldu. Harika müziklere sahip oyun, 2 boyutlu bir bulmaca/aksiyon platform oyunu olarak dikkat çekiyor.