blank

Halo Wars 2 Yeni Oyun Modu ve Yeni Oynanış Videosu

Halo Wars 2 Yeni Oyun Modu ve Yeni Oynanış Videosu

Pax West 2016’da Halo Wars 2’nin geliştiricisi 343 Industries’in yapımcısı Dan Ayoub, RTS oyunları için çok farklı yeni bir oynanış olduğunu iddia ettiği yeni oyun modunu tanıtan bir videoyu oyunculara gösterdi.

Halo Wars 2 Yeni Oyun Modu veYeni Oynanış Videosu

 

Halo Wars 2’nin geliştiricisi 343 Industries’in yapımcısı Dan Ayoub, yeni oyun modu hakkında bilgi veremeyeceğini belirtti. Oyuna gelecek olan yeni modun, RTS oyunları için farklı bir oynanış türüne sahip olduğunu açıklayan Dan Ayoub, bu modun 5-7 dakika arasında tamamlanabildiğini de sözlerine ekledi. Dan Ayoub bu sözleri dışında daha fazla bilgi vermekten kaçındı. Görünen o ki önümüzdeki yıl aramıza katılacak olan oyun ve yeni modları hakkında daha fazla bilgiyi oyunun çıkışından önceki gerçekleştirilecek beta sürecinde öğrenebileceğiz.

Halo Wars 2’den Pax West etkinliğinde öğrenilen bir başka bilgi ise oyunun campaign modu ile alakalı. Geliştirici ekip 343 Industries oyunun campaign modunun ilk görevini tanıtan bir videoyu oyunculara sundu. Bu video ile birlikte bu modun oynanışı ve detayları hakkında daha fazla bilgi sahibi oluyoruz.

Halo Wars 2 Yeni Oynanış Videosu

 

Strateji tabanlı bir oyun olan Halo Wars 2, önceki oyundan yarım kalan hikayenin devamı niteliğinde olacak. Önceki oyuna nazaran Halo Wars 2, hızlı oynanışa, büyük savaşlara ve yepyeni bir Halo hikayesini yaşatacak.

Xbox One ve Windows 10 için çıkışını gerçekleştirecek olan Halo Wars 2, 21 Şubat 2017 tarihinde piyasaya sunulacak.