blank

Halo Wars 2 Hikaye Videosu

Halo Wars 2 Hikaye Videosu

343 Industries ve Creative Assembly firmalarının ortaklığı ile ortaya çıkacak olan ve sonunda PC için geliyor diyebileceğimiz Halo Wars 2 oyunu için hikaye videosu paylaşıldı. Creative Assembly firmasını ayrıca Total War serilerinden de hatırlayabilirsiniz. Strateji oyunları konusunda müthiş bir firmalardan birisi kendisi.

Halo deyince akıllara gelen ilk şey oyunun sadece platform olarak XBOX olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat bu sefer XBOX ONE ve PC’ye çıkması PC oyuncularını da bir hayli heyecanlandırıyor. Çünkü PC için ilk kez Halo kelimesini kullanabiliyoruz. 343 Industries stüdyosunun yetkili yapıcısı Dan Ayoub E3 2016 demeçlerinde, Halo Wars’ın konsollarda en çok satan RTS oyunu olduğunu ve Halo Wars 2’yi PC’ye çıkarma kararını aldıklarını öğrenmiştik.

Halo Wars 2 Hikaye Videosu

Halo Wars 2 Hikaye Videosu bizlere oyun içerisinde bazı düşmanlarımızı da gösteriyor. Halo Wars 2 çevrimiçi moda sahip olacağı gibi, hikâye moduna da sahip olacak. Videodan da izleyeceğiniz üzere oyunun grafiklerinde ise müthiş bir değişim ve üst düzey bir kalite var.

Halo Wars 2 çıkış tarihi ise 21 Şubat 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun Xbox One ve PC platformları için geliyor. Aşağıdan Halo Wars 2 Hikaye Videosu sizler için hazırlandı.

Halo Wars 2 Hikaye Videosu