blank

Hapishane İsyanı ile Başlayan Serüven SCUM

Hapishane İsyanı ile Başlayan Serüven SCUM

Bizlere yeni bir hayatta kalma macerası yaşatmayı planlayan SCUM duyuruldu. Oyun, Serious Sam serisinden tanıdığımız Croteam ve Gamepires tarafından geliştirilirken, Devolver Digital tarafından piyasaya sürülecek.

Açık dünya çoklu oyuncu modunda hayatta kalma serüveni sunacak olan SCUM oyunculara çok gelişmiş özelleştirme imkanı sunacak. Hapishanesinin bulunduğu büyük bir adada geçecek olan oyun hapishane isyanı sırasında adada hayatta kalma savaşı veren mahkumların mücadelesimi konu alıyor. Gelişmiş silah sistemi ile uzun süre hayatta kalma şansınız artacak. Öğrenme ve kendini geliştirme ise farklılıklarınızı ön plana çıkaracak. Öğrenmeye dayalı sistem sayesinde herşeyi öğrenebilecek ve karakterinizi geliştirebileceksiniz. SCUM oldukça detaylı beslenme, metabolizma, silah uzmanlığı ve dövüş yöntemleri gibi mekanizmaların yer aldığı bir oyun olacak.

SCUM, Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor ve 2017 yılında erken erişime açılacak. Bakalım bu yeni hayatta kalma serüveni türüne ne gibi yenilikler getirecek.