blank

Hard Reset Redux Çıkış Videosu

Hard Reset Redux Çıkış Videosu

Bu gün itibari ile çıkışını gerçekleştiren Cyborg kıyametine karşı savunma yapacağımız çılgın oyun Hard Reset Redux için çıkış videosu da yayımlandı.

Son şehrin duvarları parçalanmıştır, ihlal edilmiş ve içeri girilmiştir. Makineler son kalan insan ırkını da yok etmek için elinden geleni yapacaktır. Yaşayan son insan ırkının da soyunu devam ettiremeyecek şekilde yok edip tamamen makine dünyasına haline getirmeye çalışan bu dev makineler için karşısına çıkacak düşmanı ise biziz. İnsan gücünden daha fazla gücümüz var ve onların bize ihtiyacı var.

Klasik Cyberpunk FPS oyunu olarak görülen Hard Reset Redux bu gün itibari ile çıkışını yaptı. Global olarak PC, PS4 ve Xbox One için çıktı. Hard Reset Redux ilke oyununun dışında, geliştirilmiş grafikler, yeni düşmanlar, dengelemeler ve iyileştirmeler yapıldı. Bunların yanı sıra oyuna farklı bir silahta eklendi kendisi Cyber-Katana. Bu silah ile birlikte oyunda daha yakın bir dövüş tarzı ve bu sefer daha acımasız ve heyecan verici bir tarz ile oynayacağız.


Hard Reset Redux Ekran Görüntüleri


Hard Reset Redux Çıkış Videosu