blank

Hawken Playstation 4 ve Xbox One Çıkış Tarihi

Hawken Playstation 4 ve Xbox One Çıkış Tarihi

PC için çıkışını uzun bir süre öncesinde gerçekleştiren ücretsiz oyun Hawken şimdi ise konsollara geliyor.

Ücretsiz olarak oynanan, takım odaklı çok oyunculu bir shooter oyunu olan Hawken için yapımcılar konsol çıkış tarihini de açıkladılar. Reloaded Games aslında uzun yıllardır oyunun konsol versiyonunu da geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyorlardı. Bunun dışında konsollar için acele etmeyerek konsollara daha uygun bir oyun haline getirilmeye çalışılan Hawken için artık çalışmalar sonuçlandı.

Ayrıca yapımcılar Hawken Playstation 4 ve Xbox One versiyonu için yeni bir video yayımladılar. Oyun mekaniğini de görebildiğimiz bu video aslında bir nevi oyunun konsol çıkış videosu. Hawken temel olarak konu bakımından oyuncularını çekmiş olsa da beklenildiği gibi bir başarı gösteremedi. Oyun desteklenmeye devam ediyor ve yenilenmeye de aynı şekilde. Şimdi konsol için yapılan bir çok değişiklik söz konusu. Ayrıca konsollar için mekanik açıdan da oyunda bir çok farklılık ve değişiklikler var. Bakalım oyuncular oyuna ne kadar ilgi gösterecekler.

Hawken Playstation 4 ve Xbox One çıkış tarihi kesinleşti ve 1 Temmuz 2016 tarihinde Xbox One ve 8 Temmuz 2016 tarihinde ise Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek.

Hawken Playstation 4 ve Xbox One Çıkış Videosu