blank

Hearts of Iron 4 Çıktı

Hearts of Iron 4 Çıktı

Seri şeklinde devam eden ve büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan 2. Dünya Savaşı dönemini anlatan strateji oyunu son oyunu ile bu gün karşımıza çıkıyor.

Elimizin altında 2. Dünya Savaşı’na katılmış ülkelerin olduğu ve bütün stratejinin bize bırakıldığı bu büyük çaplı oyunun sevenleri son oyunu merakla bekliyorlardı. Tarihi tekrar yazmak için artık saatler kaldı.  Oyuncular tarafından DLC politikalarıyla büyük eleştirilere maruz kalan firma, yaptıkları seriler ile de büyük çaplı başarılı ve kaliteli strateji oyunları ile büyük övgüleri hak ediyorlar. Evet düşünüldüğü zaman bazı DLC politikaları yüzünden haklı eleştiriler yapıldı ancak tabi ki bu eleştiriler oyunun güzelliğini ve çekiciliğini azaltmıyor.

Hearts of Iron 4 yine Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirildi. Daha ilgi çekici grafikleri ve tasarımları ile bu kez daha güçlü bir oyun karşımıza çıkıyor. Bu gün itibari ile yapımcı ekip oyunun hem müziklerinin büyük bir orkestra tarafından ummalı bir çalışma ile yapıldığını hemde Almanya’nın gelişimini gösteren bir video paylaştılar. 32 Kişiye kadar Cross-Multiplayer ve kooparatif modları gibi yeni özellikleri ile bir çok oyuncuyu yine bünyesinde toplayacak olan Hearts of Iron 4 için Türkiye Saati ile çıkış saatleri de belli oldu.

Türkiye Saati ile bugün saat 20.00 itibarında Steam’den erişilebilecek hale gelecek oyun için paylaşılan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hearts of Iron 4 Almanya’nın Yükselişi