blank

Hellblade Oynanış Videosu Yayınlandı

Ninja Theory firmasının geliştirdiği yeni oyun Hellblade için yeni oynanış videosu yayınlandı.

Daha önceki haberimizde sizlere yapımcı ekibin milyon dolarlar harcamadan da büyük işlerin yapılabileceğini göstermiştik. Hellblade oyunu hem PC hem PS4 için geliştiriliyor.

Hellblade oyuncularını seven bir oyuna benziyor. Bunu söylememizin sebebi oyuncular tarafından her geri dönüşü değerlendiriyor ve ilerlemelerini de tavsiyelere kulak asarak yapıyorlar. Aksiyon dolu bir oyun olacak olan Hellblade, hem atmosferi hem sesleri ile oyuncularının kalbini kazanmayı planlıyor. Yeni ve harika bir RPG deneyimi yaşatacak olan Hellblade oynanış videosu da yayınlandı. Hellblade Celtic mitlerini hikayesinde barındıran Senua’nın bakış açısından oyunculara sunulan ve kızımızın aklı ile gerçeklik arasındaki gelgitleri de yaşayacağımız güzel bir oyun olacak.

Yayınlanan bu videonun PS4 üzerinden kaydedildiğini hatırlatmakta fayda var. İlerleyen günlerde oyun ile ilgili PC içinde yeni haberler gelmeye devam edecektir.

Hellblade çıkış tarihi henüz tam olarak belirlenmedi ancak 2016 yılında kesin olarak çıkışını gerçekleştirecek. Tam olarak çıkış tarihi belirlendiğinde sizlere duyuracağız takip etmeyi unutmayın.

Hellblade PS4 Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=8OaiuEiq2Aw