blank

Here They Lie Çıkış Tarihi

Here They Lie Çıkış Tarihi

Sony tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan FPS korku oyunu VR destekli şekilde geliyor. Here They Lie çıkış tarihi açıklandı ve video paylaşıldı.

Birincil bakış açısı ile oynanacak olan korku oyunu Playstation VR desteği ile birlikte oyuncuları gerilimden gerilime sürüklemeyi planlıyor. Yaş ortalaması olarakta genelin daha üstünde bir sınırlama alan oyunun korku öğeleri çok yüksek gözüküyor. Oyun içerisinde kan, kısmi çıplaklık, şiddet ve ölüm içerdiği için yaş sınırlaması olarak yetişkin sınıfına uygun şekilde sunulacak.

Here They Lie çıkış tarihi

Hayatta kalmak için mücadele edeceğimiz oyunda sarı kadının gizemini ortaya çıkarmaya çalışacağız. Ölüm ile yaşam arasında kararlar vereceğimiz oyunda Playstation VR desteği de bulunuyor. Yapımcı Sony Here They Lie çıkış tarihi resmi olarak yayınladı. Bununla ilgili birde çıkış videosu paylaştı. Ayrıca oyun ile ilgili en dikkat çekici tanıtım ise yapımcılar tarafından şöyle söylendi;

Cehenneme doğru bakın
Akıllara durgunluk veriyor
Zihniniz karanlık, rahatsız bir psikolojik korku türüne hazır mı? PlayStation VR kaskını takın ve kendinizi tuhaf ve kötücül yaratıklar tarafından istilaya uğramış korkunç bir sürreal dünyaya ışınlayın. Akla hayale gelmeyen korkular zihninize dadanmak ve sizi etkilemek için her köşe başında, gözlerden uzakta sizi bekliyor. Zihninizin sınırlarını zorlayacak ve varlığınızı sorgulayacak cesarete sahip misiniz?
Here They Lie çıkış tarihi 13 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda.

Here They Lie Çıkış Videosu