blank

Heroes and Generals Çıkış Yaptı

Heroes and Generals Çıkış Yaptı

Uzun bir süredir Erken Erişim aşamasında olan ve sürekli geliştirilen 2. Dünya Savaşı oyunu Heroes and Generals çıkış yaptı. Oyunun çıkışı ile birlikte yapımcılar birde video paylaştılar.

Oynaması ücretsiz olan MMO bir oyun Heroes & Generals temelinde bir FPS oyunu. Oyun içerisinde ülkeler olarak Rusya, Almanya veya Amerika seçebiliyoruz. Ayrıca oyun içerisinde asker sınıfları olarakta rollerimizi değiştirebiliyoruz. Bu roller arasında oyuncuların oyun tarzına göre farklılık gösteren sınıflar var. Bunlar piyade, tank mürettebatı, paraşütçü, savaş pilotu, uzun mesafe nişancısı ve general var.

Heroes and Generals çıkış ile birlikte oyun içerisinde bazı şeyleri de değiştirdi ve yeni bir çok şey eklendi. Ancak oyun ile ilgili şunları belirmeliyiz ki oyunda kesinlikle takım olarak oynamalısınız. İçinde bulunduğunuz Takın her zaman birbirinin arkasını kollamalı ve görevlere odaklanmalı. Takımdaki herkes katıldığınız ülke için bir şeyleri değiştirebilir. Oyun içerisinde toplamda 60 adetten fazla 2. Dünya Savaşı döneminde kullanılmış silah çeşitleri var. Bunlar arasında tabi ki tabanca, makineli, uzun mesafe tüfekleri vs. gibi çokça çeşit var. Ayrıca anti-tank mayınları, anti-tank bombaları gibi farklı ve savaş alanında gerekli olan bir çok malzeme de var.

 

Heroes and Generals

Ayrıca oyun içerisinde 65 adetten fazla araç bekliyor. Yine 2. Dünya Savaşı esnasında kullanılmış olan, kamuflajlı veya değil, ağır zırhlı, hafif zırhlı, hızlı, özelleştirilmiş, destek amaçlı vs. gibi bir çok şekilde kullanılmış araçlar mevcut. Tabi bunların dışında birde oyun alanında çokça kullandığımız bisiklet var.

Büyük Savaş gibi bir moda sahip olan oyun içerisinde 2. Dünya Savaşı için destekte bulunabileceğimiz, her bir cepheyi tek tek kazanmak zorunda olduğumuz dev savaşın içerisinde de oynayabilirsiniz. Burada siz oyunu oynasanız da oynamasanız da oynayan oyuncular tarafından sürekli devam ettirilen 7/24 durmayan bir savaş var. Bu savaş bir harita için değil, neredeyse tüm Avrupa haritasını içerisine alan ve yüzlerce cephesi bulunan gerçek 2. Dünya Savaşı diyebiliriz. Burada seçtiğiniz ülke için savaşıyorsunuz.

Heroes and Generals

Heroes and Generals bu güne kadar 8,5 milyon oyuncu tarafından Dünyanın 194 farklı ülkesinden oynandı. Ayrıca belirtmekte fayda var ki oyunun yapımcıları oyunun Erken Erişim sürecinden uzun bir süre sonra oyunu çıkarttılar ve sürekli oyunu güncelleştirmeye ve yenilikler eklemeye devam edecekler.

Heroes and Generals Çıkış Videosu