blank

Heroes of The Storm Bedava Karakter ve Tracer

Heroes of The Storm Bedava Karakter ve XP Etkinliği Başlıyor.

Blizzard firması MOBA oyunu HoTS için yaptığı son turnuvadan sonra bir kutlama adına belirli bir süre tüm kahramanları açık hale getiriyor ve herkes istediği karakteri oynayabilecek. Overwatch Origins Edition oyununu ön sipariş vererek satın alan oyuncular için 19 Nisan 2016 tarihinden itibaren  Tracer karakterini Heroes of the Storm’da oynamaya başlayabilecekler. Diğer tüm HoTS oyuncuları için ise 26 Nisan 2016 tarihinde oynanabilir olacak. Bu yeni kahraman haberini de sizler için araya sıkıştırmış olalım ve tekrardan etkinlik ile ilgili diğer bilgileri vermeye devam edelim.

Blizzard firması etkinlik için resmi duyurusunu da yaptı. Etkinliği zamanı ise 8 Nisan 2016 olarak belirlenmiş durumda ve saat 20:00’dan 11 Nisan saat 20:00’a (Türkiye Saati İle) kadar tüm kahramanlar açık olacak. Etkinliğin iki ayrı bitiş tarihi bulunuyor yukarıda gördüğünüz tüm karakterleri dilediğimiz gibi oynayabileceğimiz tarihleri gösteriyor. Ayrıca aynı tarihte başlayarak tüm oyunculara Duable XP (İki Kat Tecrübe) puanı kazandıracak olan etkinlik ise 18 Nisan 2016 tarihinde son bulacak.

Etkinlik haberini ve kısaca yeni kahramanında geldiğini söyledikten sonra sizlere TRACER karakterimiz hakkında kısa bir bilgi daha paylaşalım.

Heroes of the Storm Tracer Özellikleri

  • Hareket ederken rakiplerine saldırabilen ilk karakter
  • Üç farklı şekilde özelleştirile bilen (R) Ultimate – Heroic özelliği
  • Işınlana bilme yeteneği
  • Çeşitli yetenekleri ile oyuna bambaşka bir boyut kazandıracak olması