blank

Heroes of The Storm Hero Yasaklama ve Yeni Lobi Ekranı

Blizzard uzun süredir tartışma konularına nokta koyuyor ve Heroes of The Storm Hero Yasaklama ve Yeni Lobi Ekranı geliyor.

Uzun süredir oyuncular arasında tartışma konusu olan ve bu tartışmaların uzayıp gittiği kahraman yasaklama artık oyuna eklenecek. Ayrıca oyuncuların bir çok sorunlarının da çözülmeye çalışıldığı bu büyük güncelleme ile bir çok yenilik daha gelecek. Bunlardan başlıca bahsedecek olursa;

  • Yeni lobi ekranı ( Seçim ekranı )

heroes-of-the-storm-hots-yeni-lobi-ekranı-seçim-ekranı

Bu yeni lobi ekranı ile birlikte kahramanların portrelerinde animasyonlarda ve ufak tefek bazı şeylerde yeni tasarımlara ve değişikliğe gidileceği duyuruldu. Özellikle lobi ekranındaki en büyük değişiklik ise şu, alacağınız hero için artık sayfaları aramayacaksınız. Oyuncuların en büyük sorunlarından biri ise konuşma ekranında kahraman tartışmaları yaparken bir anda sürenin bittiğini ve almak istedikleri kahramanı hızlıca bulamadıkları için alamadıkları durumların sıkça yaşanmasına yeni çözüm getirildi. Bu çözüm herolara favori butonu eklenecek ve o heroları orada hızlıca görebileceksiniz.

  • Yeni arka plan görselleri, yükleme ekranı görselleri

heroes-of-the-storm-hots-yeni-yükleme-ekranları

  • Hero banlama ( Kahraman yasaklama )

heroes-of-the-storm-hots-hero-banlama-kahraman-yasaklama

Böylelikle oyuna yeni gelecek büyük güncelleme ile bir çok şeyin değiştiğini görebiliriz. Bunların dışında bir çok hero özelliklerinde de değişiklikler olacağı aşikar. Yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bakalım Blizzard bu büyük güncelleme oyuna ne tür katkılar sağlayacak. Heroes of the Storm’un oyun yönetmeni Dustin Browder konular hakkında bir video ile bilgileri aktardı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Heroes of The Storm Hero Yasaklama ve Yeni Lobi Ekranı