blank

Heroes of The Storm Yeni Harita Yeni Hero Yeni Kostümler

Blizzard Entertainment firmasının göz bebeği MOBA oyunu Heroes of the Storm birazcık sessizleşmiş. Son turnuvalar ve etkinliklerden sonra yeni haberler gelmeye başladı ve Heroes of the Storm yeni harita, yeni hero ve yeni kostümleri ile bu sessizliği de bozmuş oldu.

Heroes of the Storm yeni haritası Lost Cavern tanıtımı da yapıldı. Bu harita tek koridorlu bir harita olarak geliyor. Tüm MOBA oyuncularının da bildiği ve bazen eğlence amaçlı oyunlar atabilecekleri tek koridor üzerinde dönen amansız mücadelenin Heroes of the Storm’da olmaması da zaten şaşılacak bir durumdu. Blizzard trendden geri kalmayarak tek koridorlu haritasını da böylelikle tanıtmış oldu. Haritanın değişik özelliklerinden biri ise canını yenileye bileceğiniz bir ana üs yok. Bunun yerine yenilenme orb’ları yer alıyor. Bunlar her iki takım içinde alınabilir durumda ve ilk kapana gidiyor. Harita sadece özel oyunlarda seçilebiliyor. Quick Match ve Ranged gibi modlarda bu haritayı görmeniz mümkün değil. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna bu haritada eklenecek.

Gelelim yeni karaktere. Heroes of the Storm yeni hero da böylelikle gün yüzüne çıktı ve ismi Dehaka. Blizzard yeni bir video ile Heroes of the Storm için yeni hero Dehaka ve yeni kostümleri gösterdi. Bu sefer StarCraft oyunundan bir hero eklenmiş oldu. Dehaka Zerg ırkının çok önemli güçlerinden birisi. Karakter ayrı olarak tanıtılacaktır fakat şimdilik karakter hakkında bilinenler yer altını kullanabiliyor ve düşmanlarını çekmek için takımda kullanabilecek en önemli karakterlerden birisi olabilir. Aşağıdaki videoda ayrıca Heroes of the Storm yeni kostümleri de tanıtıldı bunlar, Master Dehaka, Mecha Deheka, Shadowpaw LiLi ve Shogun Artanis

Heroes of The Storm Yeni Hero Yeni Kostümler