blank

Heroes Reborn Dizisinin Oyunları Geliyor

Heroes Reborn Dizisinin Oyunları Geliyor

Dizi tarihinde çığır açan yapımlardan bir tanesi olarak gösterilen efsanevi dizi hem yenilenmiş ve tekrardan ekranlardaki yerini almaya hazırlanırken bir yandan da oyunlarını çıkartacaklarını duyurdular.

2006 yılından 2010 yılına kadar tüm izleyicilerini ekranlara kitleyen ve dizi dünyasında büyük bir yere sahip olan Heroes, bildiğiniz gibi Heroes: Reborn adı altında tekrar karşımıza çıkacak. NBC, Heroes: Reborn dizisinin iki adet oyunun geliştirildiğini duyurdu. Bu iki oyundan birisi mobil platforma diğeri ise PC, PS4 ve Xbox One’a gelecek. Konsollara ve PC’ye gelecek oyunun ismi Heroes Reborn: Gemini. Bu oyunda 20 yaşında Cassandra adında yeni bir karakteri yöneteceğiz. Daha öncesinde dizide bulunmayan bir karakter ve Cassandra zamanda yolculuk edebiliyor, düşünce gücü ile nesneleri hareket ettirebiliyor. Birinci şahıs bakış açısına sahip (FPS) olacak yapımda sık sık bulmacalar çözecek ve aksiyondan aksiyona koşacağız. Heroes Reborn: Gemini oyunun da kilitli bir kapıyla karşılaştığımızda çözmeye çalışacağız ve eğer çözüm bulamıyorsak zamanda geri giderek bu kapının şifresini öğrenecek ve daha sonra kapıyı açabileceğiz. Ayrıca yolumuza çıkan engelleri telekinezi özelliğimizi kullanarak ortadan kaldırıp yolumuzu açabileceğiz.


 


 

Heroes Reborn mobil oyunu ise Heroes Reborn: Enigma. Bu mobil oyunda birinci bakış kamera açısına sahip olacak. Heroes Reborn: Enigma’da Cassandra’nın küçük kız kardeşi, 14 yaşındaki Dahlia’yi kontrol edeceğiz. Heroes Reborn: Enigma boyunca Dahlia ile birlikte The Quarry adında bir devlet tesisinden kaçmaya çalışacağız. Mobil platformda da bol aksiyonlu olacağa benziyor. Ayrıca bu oyunun bir sürprizi de var sevenlerine. Bu oyunda yönlendirdiğimiz karakter Heroes: Reborn dizisinde karşımıza çıkacak.  Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen bu mobil oyun için oyunun tasarımcısı Brad Santos, “Mobil oyunumuz Enigma oldukça kuvvetli. Kendi öyküsünü anlatan, başlı başına kendine ait bir deneyim sunan harika bir yapım. Ayrıca diğer ana oyun Gemini ile hikaye bağlantıları mevcut ve en önemlisi diziyle de ilişkili içinde.” dedi.

Imperative Entertainment tarafından başı çekilen bu iki oyun daha önce Horn, Man of Steel, WWE Immortals ve Nether gibi oyunlara imza atan Phosphor tarafından geliştiriliyor.

Heroes Reborn Dizisinin Oyunları ile ilgili daha detaylı haberler ve oyunun videoları yakında bizlerle olacak. Bakalım dizinin hayranları oyunlara da bu kadar ilgi gösterecek mi?

https://www.youtube.com/watch?v=BHClJhC8Wfs