blank

HEX: Shards of Fate Herofall Kart Seti Tanıtıldı

HEX: Shards of Fate Herofall Kart Seti Tanıtıldı

Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment önümüzdeki 5. kart seti olan HEX: Shards of Fate Herofall ile ilgili ayrıntılar duyurdu. HEX: Shards of Fate Herofall Kart Seti 275 kart büyütecek ve bu yıl sonbaharda yayınlanacak. Ayrıca ilk “Cosmic Crown Showdown” turnuvası kısa süre önce gelen rütbe listesi sistemine dayanarak başlıyor.

Hadi Oyunlar Başlasın!

“Cosmic Crown Showdown’da” kozmik rütbesine ulaşan oyuncular karşılaşır. İlgili oyunlara “yapım” ve “sınırlı” rütbe listelerinin en iyi 64 oyuncusu katılabilir. Eleme turu sezonu iki ay süren rütbe listesi sistemine dayanır. Ağustos sonunda katılımcılar son tur için hazır bekler. İlk “Cosmic Crown Showdown” Eylül başında gerçekleşir.

HEX: Shards of Fate Herofall Kart Seti

Kahramanlar ve Paralı Askerler

18 destansı kart, yeni kart tasarımları ve 20 yeni Şampiyon, kart kapları ve PvE kartları güncellemeyi tamamlıyor. Yeni birimlerin, eylemlerin ve kahramanların odak noktası HEX’in iki fraksiyonu arasındaki çatışma, yani Ardor ve Yeraltı Dünyası arasındaki savaş olacak.

Taktiksel açıdan da özellikler, yani belirlenmiş kart mekanizmalarında yeni imkanlar oyunda yerini alacak. Ayrıntılar çok yakında HEX topluluk sayfası http://tr.hex.gameforge.com/news.html üzerinden paylaşılacak.

HEX: Shards of Fate Herofall Kart Seti