blank

Hitman Çıkış Tarihi Ertelendi !

Sqaure Enix tarafından geliştirilen ve E3 2015’de çıkış tarihi 8 Aralık olarak belirlenen Hitman serisinin yeni oyunu ertelendi!

Gizlilik – Aksiyon türlerinin bir araya gelmesinden oluşan ve oyun dünyasının efsaneleri arasına çoktan adını yazdırmayı başarmış seri olan Hitman’in yeni oyunundan kötü bir haber geldi. Square Enix’in yaptığı açıklamayla birlikte yapımın tüm platformlar için 2016 yılının Mart ayına ertelendiği belirtildi.

Sezonlara bölünecek olması, yapımın çıkışında sadece 7 bölümün hikaye olarak sunulacak olması ve kutulu versiyonunun daha geç bir tarihte piyasaya sürülecek olmasıyla oldukça büyük eleştiriler alan yeni Hitman oyunu için, belki de ertelenme kararı en doğrusu olmuştur diye düşünüyoruz. Böylesine efsanevi bir seriyi, zayıf oyun mekanikleri ve oyun içerikleriyle görmek oyuncular için gerçekten üzücü olacaktı. Square Enix’de bu durumun farkına varmış olacak ki yapımı; daha fazla içerik ile birlikte sunmak adına böyle bir erteleme kararı aldıklarını da açıklamasında belirtti.

Hitman’in çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için Mart 2016 olarak belirlendi.