blank

Homefront: The Revolution Ignite Fragmanı

Homefront: The Revolution Ignite Fragmanı Yayımlandı.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle Homefront The Revolution ile ilgili yapımcıların paylaştıkları “Guerrilla Warfare 101” adlı oynanış görüntülerinin de olduğu bir haber paylaşmıştık. O haberimizde bizlere oyunun hem oynanış görüntüleri hemde nasıl bir özgürlük savaşçısı olmamızı anlatmıştı yapımcılar. Ayrıca oyun içerisinde silah modifikasyonları ve silahlarımız ile savaş esnasında yapabileceğimiz bazı hareketleri de göstermişlerdi.

Şimdi Homefront: The Revolution için Ignite adlı bir fragman yayımlandı. Bu fragman ise bizlere Özgürlük Savaşçılarının birinden bir mesaj iletiyor. Philadelphia direnişini gösteren bu yeni video ile oyunun çok keyifli olacağı da kesinleşmiş oldu. Fragmanın isminden de anlaşılacağı üzere Philadelphia mahvolmuş durumda, bizler özgürlük savaşçıları olarak oyuna dahil olacak ve kanımızın son damlasına kadar bu direnişe katılacağız. Videoda kendiniz de izlerken hak vereceksiniz ki fragmana koyulan isim gerçekten doğru olmuş.

Yayımlanan bu fragman ile ana karakterimiz olan Ethan Brady isimli kahramanımıza da göz atmış oluyoruz. Fragman ne kadar özgürlük savaşçılarından kesitler sunup ekip odaklı yapılmış olsa da kendisini görmek ayrı bir heyecan verici.

Homefront: The Revolution çıkış tarihi ise 17 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunumuz PC, Playstation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Homefront: The Revolution Ignite Fragmanı