blank

Homefront The Revolution İnceleme Puanları Kötü

Homefront The Revolution İnceleme Puanları Kötü

Homefront: The Revolution ilk inceleme olarak bir çok yerden kötü puanlar aldı. İlk oyunundan daha çok ileriye gitmesi beklenen Homefront: The Revolution incelemelere göre onunda gerisinde kalacak gibi gözüküyor. Deep Silver tarafından geliştirilen ve heyecanla beklenen Homefront: The Revolution için bir çok incelemede oyunun single player versiyonu için “Sıkıcı” tabiri yer alıyor. Açık Dünya oyun yapısı ve silahlardaki ekipman değiştirme gibi özellikleri bir çok editör tarafından oyunun iyi özellikleri arasında sayılmış olmasına rağmen verilen puanların yükselmesine yardımcı olamamış. Ayrıca oyunun hikayesi de yine Homefront: The Revolution inceleme puanlarının kötü olmasına sebep olmuş.

Kimi editörlerin “Berbat” dediği Homefront: The Revolution için kimileri de hedeflere saldırıdaki özgürlüğün yani bir hedefi yok edebilmek için farklı alternatiflerin olmasının oyunu renklendirdiğini söylemiş. Co-op modu da bazı editörler tarafından oyunun en eğlenceli kısmı yani oyuncuların en çok vakit harcanmak isteyeceği yer olarak görmüş fakat bazı editörler ise oyundaki hatalarından ve sorunlarından ötürü multiplayer özelliğinden tamamen uzak durmuş. PC sürümü için bir çok editör oyunun optimizasyonun sorunlu olduğunu dile getirmiş fakat oyunun akıcı olduğunu da söyleyenlerin sayısı çok. Söylentiler de PS4 sürümünde de FPS sorunu mevcut.


homefront-the-revolution-gorsel-1Homefront The Revolution İnceleme Puanları Kötü


PlayStation 4 ve Xbox One çıkışları da PC ile aynı anda çıkış yapacak olan Homefront: The Revolution’ın PC sürümü inceleme notlarına göre hedeflenen yerde olamayacak. Oyunların genelde PC sürümleri her zaman en çok problem üreten yeri olmuştur. Oyundaki çeşitli hataları düzelttikten sonra puanları ne kadar yükseltebilir bilinmez. Heyecan ve merakla beklenen Homefront: The Revolution bir çok farklı konsepti harmanlayıp oyunculara sunmaya çalışırken inceleme notlarına bakacak olursak takipçilerini üzecek gibi duruyor.

Editörlerin çoğu oyunun hikaye modu ve oyunda yapılması gereken görevlerin sıradan ve sıkıcı olduğunu dile getirmiş. Aslında oyunun temelini de biraz buna dayanıyor gibi fakat multiplayer yani co-op modu için ise genelde iyi şeyler söylenmiş. Oyunun çıkışı ile birlikte optimizasyonu sorunlu mu değil mi net bir şekilde anlaşılacaktır veya sorunu varsa da düzeltilebileceğini düşünüyorum. Fakat oyunun çekirdeğini oluşturan yani hikayesi ve görevleri ile ilgili editörlerin kötü yorumları oyuncuları Homefront: The Revolution almaktan vazgeçirebilir. Metascore puanı ise şuan 55.