blank

Homefront: The Revolution Yeni Oynanış Videosu

Homefront: The Revolution Yeni Oynanış Videosu bizlere etkili bir savaşçı olmanın yollarını anlatıyor.

İlk oyunu ile büyük beğeni toplayan ve ikinci oyununu merakla beklediğimiz Homefront: The Revolution için zaman daraldı. Harika bir senaryo ve aksiyon bizi bekliyor olacak. Tanıtımını E3 fuarında yaptığı tanıtımı ile ilk dakikadan itibaren oyuncuların gönlünde taht kurmuş olan ilk oyunun, ikinci oyun ile unutulmaz bir oyuna dönüşmesini bekliyoruz o günden bu yana. Yapımcılar bizlere bu oyun ile ilgili yeni bir oynanış videosu paylaştılar ve bu videonun ismine “Guerrilla Warfare 101” ismini verdiler. Sebebi şu; Eğer gerçekten büyük bir savaşçı olmak istiyorsanız, Özgürlük Savaşçıları arasında etkili bir isim olacaksanız ve Philadelphia’yı zalimlerin elinden ve işgalden kurtarmak istiyorsanız öncelikle Gerilla Savaş Sanatını öğrenmeniz gerekiyor.

Yapımcılar böyle cümleler ile bu videoyu yayımladılar. Görünen o ki oyun içerisinde silahlarımızı daha taktiksel hale getirebiliyoruz. Örneğin tam aksiyonun ortasında silahımıza fazla bir eklenti ekleyerek yada bir dürbün ekleyerek savaşmaya devam edebiliyoruz. Yani diğer oyunların aksine silaha herhangi bir şey eklememiz için durup 2 dakika boyunca tak çıkar işlemi yapmamıza gerek yok. Ama tabi ki bunu da yapacağımız dakikalar olacaktır fakat bu özelliğin şöyle bir avantajı olacak ki oyunda düşman ile burun burunayken aklına gelen herhangi bir hamle ile üstünlük sağlayabilmeniz mümkün. Silah özelleştirmeleri bir anda yapmakta kulağa hoş geliyor değil mi?

Homefront: The Revolution çıkış tarihi 20 Mayıs 2016 olarak vermek daha doğru olur bizler için. Çünkü oyun 17 Mayıs 2016 tarihinde Kuzey Amerika’da çıkışını gerçekleştirecek. Avrupa için tarih 20 Mayıs olarak kesinleşmiş durumda. Homefront: The Revolution PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Homefront: The Revolution Yeni Oynanış Videosu