blank

Homefront The Revolution Yeni Sinematik Fragman

Homefront The Revolution Yeni Sinematik Fragman

Deep Silver ve Dambuster Studios bu gün yeni oyunları için geçmiş hikayeye değinen bir sinematik yayımladılar. Yayımlanan bu açılış sinematik fragmanı Homefront The Revolution’dan önce neler yaşandığını Amerika’nın ne hale geldiğini gösteriyor bizlere. Serinin hikaye temelini oluşturan şeyde bu zaten.

Homefront evreni tamamen Kuzey Kore’nin bütün Dünya’ya kafa tutması ve arkasından gelen büyük çaplı saldırılar ve Amerika’nın düşmesi. Yeni fragmanında ismi “America Has Fallen” olarak yayımlandı. Tabi ki hikaye böylesine kısacık değil, APEX Corporation sayesinde burada bambaşka bir gücün oluşması ve Amerika’nın tamamen elden gitmesi. Aslına bakarsanız Homefront ilk oyunu ile bizlerin beğenisi bu kadar toplamasının en büyük sebebi hikaye. İkinci oyunda bir Özgürlük Savaşçısı olarak işgal altındaki Philadelphia’yı kurtarmak için canımı ortaya koymaya çalışacağız. Bu güzel hikayeyi devam oyunu ile oynamak çok zevkli olacaktır.

Oyun içerisinde Philadelphia devrimini gerçekleştirmek için bölgelerde görevler yapacağız. Bazı bölgeleri korumamız gerekecek. Bu bölgelere yardım ederek devrimi daha geniş alanlara yayma imkanı bulacağız. Oyun içerisinde şehirdeki işgal altında olan bölgelerde eylemlerinize devam ederek halkında desteğinizi arkanıza almanız gerekiyor. Eğer oyun içerisinde toplumun bir parçası olursanız daha fazla güzellikler ile karşılaşacaksınız ve ödüller kazanacaksınız. Philadelphia kırmızı, sarı ve yeşil olmak üzere 3 bölgeye ayrılmış durumda. Bu bölgelerdeki direnişiniz oyundaki devrim hareketinizi etkileyecek ve Philadelphia devriminin gidişatını değiştirecek. Yapımcı Deep Silver oyunun bu sistemi ile ilgili resmi olarak bir teşvikte bulunuyor ve buna bir isim veriyor. ?Merits Program? olarak adlandırılan bu sistem devrimin tamamen sizin ellerinizde olmasını sağlayacak. Merits programına katılan oyuncular, oyun içerisinde ödüllere ve bazı eşyalara da sahip olacaklar. Oyunun web sitesi üzerinden kayıt olanlar oradaki görevleri de tamamlayarak bazı ödüllere erişebilecekler.

Homefront The Revolution çıkış tarihi ise 20 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.

Homefront The Revolution Yeni Sinematik Fragman